חופשת לידה, הא?

חופשה.

אני יודעת שההתייחסות לפרק הזמן הזה צריכה להיות יותר כ”החלמת לידה” מאשר “חופשת לידה”, אבל במקרה שלי אכן יהיה מדובר בחופשה לכל דבר –

חופשה דיגיטלית.

למעשה, זה עומד להיות פרק הזמן הראשון בעשור האחרון שאני לוקחת לגמרי עבורי, מבלי הצורך לתעד את מה שקורה מסביבי או לתווך את חוויית ההורות הטרייה שלי לאחרות. עד כה, גם ימים שהיו מוגדרים כנופש, אפילו נסיעות בארץ או בחו”ל – היו מוקדשות ליצירת תוכן תוך כדי והראש שלי היה פעיל בעשייה 

ובעסק 100% מהזמן. בשנים האחרונות אני עוברת תהליך של ניתוק בין החיים האישיים שלי לבין התיעוד שלהם, מפסיקה להשתמש בכל דבר שאני עושה, חווה או מתנסה בו כהזדמנות ליצור עוד תוכן ואני מרגישה שחופשת הלידה הזו, שעבורי תהיה חופשה דיגיטלית לראשונה מזה עשור – תהיה ההתגלמות האולטימטיבית לכך.

התלבטתי עמוקות לאורך רוב תקופת ההריון כיצד אתנהל במהלך התקופה הזו, עם הילד, מה אחשוף ומה אשמור לעצמי. לבסוף החלטתי שהתשובות יגיעו אליי מהבטן, ככל שהזמן יתקרב ואדע באופן טבעי מה עליי לעשות. גיליתי שזה בדיוק מה שקרה: ככל שהזמן התקרב, גיליתי שזה מה שאני הכי רוצה כרגע – חופש אמיתי, הזדמנות לנקות את הראש (ולהעסיק אותו בנסיבות החיים החדשות כמובן), פסק זמן מהעשייה סביב תוכן.

יחד עם זאת, אני עדיין עסק ועסק שצריך להמשיך לתפקד בתקופה הזו. אז אני שמחה לבשר שתכנים ימשיכו לעלות במגזין כרגיל ויעלו גם בכל הרשתות החברתיות שלי. ניוזלטר ימשיך להישלח פעם בשבועיים וניתן להירשם אליו בחינם ממש כאן. קבוצת הפייסבוק שלנו תמשיך להיות פעילה ואפשר להצטרף אליה בחינם כאן.

אז מה עומד להשתנות?

תכירו את אירה קליינר, אחראית התוכן הויזואלי במגזין בחצי השנה האחרונה. את אירה הכרתי באחד המפגשים הפיזיים שערכתי לפני שהתחילה הקורונה, אז הייתה בצומת דרכים מקצועית, מרחק פסיעה מההחלטה לצאת לעצמאות. 

כחברת קהילה פעילה, אירה עדכנה אותי לפני כשנה שהשלימה לבסוף את המהלך ופתחה עסק משלה – של עיצוב גרפי וקופירייטינג. אחד מהתחביבים שלי הוא לזהות כישרונות עולים של נשים מבריקות שנמצאות סביבי ולסמן אותן, לבוא העת.

היום הזה הגיע ולפני כחצי שנה התחלנו לעבוד יחד בצורה שוטפת, כשאירה מעורבת בכל ניהול ויצירת התוכן החזותי במגזין אך כאמור עוקבת אחריו עוד הרבה מלפני. לכן, אין ראויה ממנה לתפוס פיקוד על המגזין בהיעדרי ולהמשיך לייצר לכן תוכן כיפי ושימושי שתוכלו ליהנות ממנו ללא הפרעה.

 

ומה איתי? אני אהיה פחות זמינה, פחות באינטרנט, פחות נגישה למשך פרק הזמן שאמצא למתאים ואחזור במלוא המרץ כשאוכל. את התומכות שלי בפטריאון אשתדל לעדכן בנעשה ממש כאן ואת שאר הזמן אנצל לעצמי, למשפחה החדשה שעומדת להיווצר לנו ולחוויות חיים חדשות.

לקוחות עסקיים מוזמנים לשלוח לי מייל: luba@fashion-tails.com לקראת החזרה שלי לעבודה בחודשים הבאים ואנחנו כמובן נפרדות רק באופן זמני.