אני יודעת ש-Revolve הוא אתר האופנה החביב של נשים רבות ברחבי הארץ ובעולם. אני מודה, למטרה הזו הוא לא רע בעיניי אבל הייעוד המרכזי שלו מבחינתי? אתר ביוטי. חלף פרק זמן ארוך, כמה שנים למעשה, מאז שהתייחסתי למחלקת הביוטי של האתר וזה לא תקין, כי אפשר למצוא שם מציאות נהדרות.

אז מחלקת הביוטי של Revolve, על שום מה ולמה? מחלקת ביוטי שמתעדכנת לעתים קרובות במותגים הנכונים והנישתיים של השעה. תוכלו למצוא שם הרבה סקין קייר מתקדם, הרבה מכשור ביתי לפנים, הרבה מוצרי איפור שלא זמינים לנו בשום אתר אחר.

המוצרים נשלחים לארץ תוך עניין של שני ימי עסקים בלבד עם שליח עד הבית ואת המיסים, אם ישנם (מעל 75$) ניתן לשלם מראש באתר. דמי המשלוח הם חינמיים בקנייה מעל 100$ וקודי הנחה לא כל כך נפוצים שם, אך מדי פעם אפשר להתאזר בסבלנות ולתפוס קוד של 20% הנחה שהופכים את החוויה לנעימה אפילו יותר.

בין המותגים המעניינים שניתן למצוא באתר: Tower28, לינדה רודין, סופרגופ, Kosas, Olie E Osso לצד כל מיני מותגים זניחים לחלוטין (אך מסקרנים) שאני מבטיחה לכן שתגלו לראשונה כתוצאה משיטוט באתר ואתן יודעות עד כמה סיסטר אוהבת את המוצרים הנישתיים והאיזוטריים שלה, כך שמבחינתי מדובר גם בחוויה תרבותית לכל דבר. Revolve זה אולי לא האתר שעליו הייתי מבססת את קניות האיפור הכי בסיסיות שלי, אבל היה וראיתי מוצר ביוטי נישתי באינסטגרם שמסקרן אותי? סיכוי טוב שאמצא אותו באתר. כמו כן, אני יכולה להעיד שהוצאתי לאורך השנים מעל עשר הזמנות ממנו, גם ממחלקת הביוטי וגם ממחלקת האופנה והכל תמיד הלך חלק לגמרי, עד לרמה שלא נאלצתי אף פעם להיעזר בשירות הלקוחות של האתר – כך שאני יכולה להעיד ממקור ראשון שהוא לג’יט ואמין.

אספתי לכן את המוצרים המסקרנים של השעה מתוך האתר, מוזמנות לספר לי בתגובות – אתן נוהגות להזמין ממחלקת הביוטי של ריבולב? אם כן, מוצרים של אלו חברות אתן אוהבות במיוחד?