האם אי פעם יימאס לי לכתוב ולהביט באגרטלים יפים? כנראה שלא, מה שמסביר למה כל כמה ימים אני מבקרת באתר של טולמנ’ס DOT, שאני אמנם מביאה לכן את הפוסט הזה בשיתוף עם המותג אבל במקביל אני גם לקוחה נאמנה (מאוד!) בעצמי. אחד המותגים שלכדו את תשומת לבי: 101COPENHAGEN, מותג שאני מודה שעד לאותו יום לא נתקלתי בו, לפחות לא במודע אבל שבה את לבי לחלוטין.

מדובר במותג עיצוב חדש יחסית, מ-2017 בסך הכל וכבר רשמתי בפניי את האופן שבו הם מייצרים כלים בעיצובים אורגניים ובטקסטורות מעניינות – תוך שהם מצליחים לשמור, להפתעתי, על כלים קלים יחסית – אך כאלה שנראים לגמרי מאסיביים במראה. הצורות הלא שגרתיות, הגוונים הטבעיים, החספוס בכל אחד מהכלים, כל אלו יוצרים נקודת השקה מעניינת בין כלים במראה קלאסי לבין המודרני, בדיוק קו התפר שאני כל כך אוהבת כשמדובר בבחירת כלים לבית שלי.

הפריטים מיועדים לאורח חיים סקנדינבי אך מכילים בתוכם גם נגיעות יפניות – לאור העובדה שהם מתמזגים כל כך יפה בסלון הרמת גני שלי, הייתי אומרת שהם יכולים להתאים לכל חלל, בהתאם לסטיילינג שעושים לו. אפשר לבחור בפיס אחד בעל גודל ובעל נוכחות – ואפשר לייצר שפה שלמה המבוססת על הדיאלוג שמקיימים הפריטים ביניהם ולא רק כל אחד בפני עצמו. 

השתדלתי להראות את הורסטיליות של הכלים, חוץ מהמטרה המובהקת שלהם לשמש כפריטי נוי: האחד הוא אגרטל, השני הוא מעמד לעציץ, השלישי יכול לשמש לאחסון תכשיטים קטנים, איפור, אפילו פירות. אני אוהבת כלים כאלה לא רק בגלל האלמנט הדקורטיבי אלא גם הודות לשימושיות והיכולת לשחק עם גדלים, טקסטורות, גוונים וגם שימושים כראות עיניי.

אתן מקבלות ממני 15% הנחה על כל הכלים של 101 קופנהגן ו-15% הנחה על הכלים Eva Solo בהקשת הקוד LUBADOT עד ה-18.5, כאן וכאן.

אם כבר בכלים מדויקים עסקינן, אז גם למצוא כוסות קפה שהם בדיוק בגוון ובגודל הנכון זה לא עניין של מה בכך. הכלים של Eva Solo הם בדיוק כאלה: מתאימים לשימוש של מכונות קפה ביתיות עם חבק סיליקון המאפשר אחיזה נוחה בכוס גם כשהיא חמה. הצבעים? הפייבוריטים שלי הם כמובן הספלים בצבע הפיץ’ אבל אין לי ספק שחלקכן תעדיפו דווקא את הבורדו על פניהם. מגיעים בשני גדלים שונים לבחירתכן ובהתאם לסוג הקפה שאתן אוהבות. ניתן להזמין כאן.

היו כלים שלכדו את מבטכן בפוסט? מוזמנות לכתוב לי בתגובות!