כשמדובר בסגנון עיצוב, אין ספק שהסטייל המועדף עליי הוא סגנון סקנדינבי צבעוני ואם אמרתן סגנון סקנדינבי צבעוני – אמרתן RAAWII, מותג שאם אתן חולשות על גבי חשבונות עיצוב באינסטגרם – אין ספק שנתקלתן בו יותר מפעם אחת. המותג מתאפיין בקווים נקיים בשלל גוונים, נדמה לי שהכלים הורדרדים שלו (ובדגש על קערת הפירות הפוטוגנית) נחשבים הפייבוריטים בקרב בלוגרי עיצוב אבל אני דווקא אוהבת לשחק גם עם הגוונים העמוקים יותר כפי שתראו בפוסט. קוד הטבה מיוחד על הקולקציה מחכה לכן גם כן בהמשך.

מגוון מרשים של מוצרי המותג אפשר למצוא בטולמנ’ס DOT, אשר תמיד מצטיינים בזיהוי כל מה שפיין בעולם העיצוב הבינלאומי ולהביא אותו לארץ. למעשה, הודות להם זו הפעם הראשונה שראיתי את המוצרים בלייב ויכולתי להתרשם גם מהעיצוב הפונקציונלי מקרוב. חוץ מהצבעים העשירים, יש לכל המוצרים הברקה יפה, לא בוהקת מדי ועם זאת עדיין מדגישה ומחמיאה לגוונים אפילו יותר. בנוסף וחשוב לא פחות, אלה כלים שימושיים ביותר כך שהם אמנם משמשים כמובן לנוי, אבל לא מדובר בכלים לראותם בלבד – אלא כאלה שבאמת אפשר להשתמש בהם למטרות אחסון והגשה בקלות.

את המותג הקימו בשנת 2017 הצמד Bo Raahauge ו- Nicholai Wiig-Hansen בסטודיו שלהם בקונפהאגן ומגדירים את המותג כ”עיצוב חיים דינמי”. אם אתן מחפשות אגרטלים יפים, קערות הגשה לפירות, כוסות, קנקנים וצנצנות – זה מותג ששווה לבחון מקרוב. רוב הכלים מגיעים בשלושה גדלים: סמול – לארג’, כאשר יש כלים מסוימים שאפילו מגיעים בגדלי XL. אם חשקה נפשכן בסגנון העיצובי אך אתן מעדיפות צבעוניות מונוכרומטית, אז אני יכולה להעיד ממקור ראשון שגווני הלבן והאפור של המותג גם הם מאוד מרשימים (אבל כמובן שאני תמיד אעדיף את האופציות הצבעוניות).

לקולקציה החדשה ALEV, קראו על שם אמנית הקרמיקה שעיצבה אותה במסגרת שיתוף הפעולה בין היוצרים. Alev Ebüzziya Siesbye התורכיה, תושבת דנמרק, יוצרת עד היום בסטודיו שלה בפריז. היא מספרת שלעולם לא הייתה יכולה לעסוק במה שהיא עוסקת אילו הייתה נשארת בתורכיה או ממשיכה לגור בדנמרק וזה היתוך התרבויות והמקומות הגיאוגרפיים שמאפשר לה לפרוץ את גבולות הדימיון. 

העיצובים שלה שואבים השראה מתרבויות מספוטמיה ומצרים – תוך שימוש בפרקטיקה הסקנדינבית המודרנית ויוצרים יחד תערובת מיוחדת האפיינת את סגנונה האישי. הסגנון הזה הביא אותה להציג בתערוכות בינלאומיות ברחבי העולם, לעצב עבור מותגי קרמיקה בגרמניה, דנמרק, צרפת ותורכיה – וכיום תוכלו למצוא את העבודות שלה פזורות במוזיאונים בכל הגלובוס. 

הקולקציה עבור RAAWII מתאפיינת בקווים נקיים וצבעוניות מתפרצת ומבחינת המותג לא היה ספק שהקולקציה כולה צריכה להיקרא על שמה של האמנית בת ה-82. 

אילו הייתי צריכה לבחור שילוב של שני צבעים שעובדים בצורה נהדרת יחדיו, הייתי בוחרת בירוק עם הורוד או בירוק עם הכחול לשילוב עמוק יותר, אך כמובן שכל צבע עומד בפני עצמו גם אם לא מתחשק לכן לשלב ואתן מחפשות פריט סטייטמנט יחיד. לבטח תשמחו לשמוע שחברתי גם הפעם לטולמנ’ס DOT כדי להציע לכן 18% הנחה על כלי קולקציית ALEV של RAAWII בהקשת הקוד: LUBADOT

המוצרים המוצגים בפוסט:

אגרטל ALEV L כחול, ניתן להזמין כאן.

אגרטל ALEV S ורוד, ניתן להזמין כאן.

זוג כוסות אפרפרות ALEV, ניתן להזמין כאן.

צנצנת נמוכה S ירוק ALEV, ניתן להזמין כאן.

קערה S אפרפרה ALEV, ניתן להזמין כאן.

אל תשכחו להשתמש בקוד LUBADOT כדי ליהנות מ-18% הנחה על כל המוצרים בקולקציית ALEV.