אני יודעת מה אתן עלולות לומר “אבל לובה, כל הצמידים בפוסט הזה נראים כמו משהו שאפשר להכין בגן” ועקרונית? אתן לא טועות אבל בת’כלס? מה רע בזה? יש לי שעון נחמד וקלאסי שהשקעתי בו לפני כמה שנים ואני דווקא מוצאת שזה אסתטי ומספק לשלב אותו עם צמידים צבעוניים על טהרת הפאן. אחרי הכל, מי אמר שאופנה בכלל ואקססוריז בפרט חייבים תמיד להיות מינימליסטיים ורציניים?

אז טרנד תכשיטי הריינבואו וספציפית הצמידים הצבעוניים איתנו, כאשר אחת ממובילות הטרנד היא רוקסן אסולין, מעצבת תכשיטים עם אופציות יקרות למדי וגם נגישות יותר (את שתיהן תוכלו למצוא בפוסט) שמתמחה בשילובי צבעים שעושים שמח בלב, אך כמוה יש עוד מעצבים ומותגים שעוסקים בצמידי חרוזים בכל צבעי הקשת ומאפשרים להוסיף זריקת צבע נעימה ולא מחייבת למלתחה.

היופי בסגנון הזה? אין חוקים: אפשר לשלב חרוזים בגדלים שונים, בכל מיני צבעים וטקסטורות, בשילוב עם מתכת ולעתים בלי, הכל הולך. היות וזה קצת שנוי במחלוקת, אשמח לדעת מה דעתכן? מתחברות? חושקות בעצמכן? מזדעזעות? מעריכות מרחוק אך מרגישות שזה לא בשבילכן? כתבו לי בתגובות! כמו תמיד, אספתי כמה מהצמידים הצבעוניים והמשמחים ביותר ברשת.