לגלות חנויות עיצוב חדשות ששולחות לישראל זה לא עניין של מה בכך, לגלות שתי חנויות עיצוב דניות שמחזיקות בפריטים מדויקים ושולחות לארץ? זו כבר חגיגה של ממש. תכירו את Fabrek ו- KIOSK48TH, שתי חנויות שאם אתן משוטטות בין חשבונות עיצוב באינסטגרם – רוב הסיכויים שכבר נתקלתן בהן אבל לא העליתן בדעתכן שהן שולחות לישראל.

נתחיל עם Fabrek, חנות שכולה שיק ודורשת קצת הסבר מקדים מכיוון שכל המחירים אצלה מופיעים בקורונה דנית שהיא 53 אגורות. דמי המשלוח עולים 220 קורונות דניות שהן 115 ש”ח, יש 10% הנחה בהרשמה לניוזלטר של האתר שכדאי לנצל וכמו בכל אתר: חריגה מעל 75$ עלולה להוביל לתשלום מע”מ שצריך לקחת בחשבון אם אתן רוכשות פריטים יקרים (או לפצל את ההזמנה). מעבר לכך מדובר בחנות שאוצרת כל מיני פריטים של מעצבים מסביב לעולם, במהדורות קטנות ובשיטת ה”דרופ” – כלומר צריך לעקוב אחר האינסטגרם של המותג ולהתעדכן אחר ההשקות החדשות כדי לא לפספס, הפריטים נחטפים ממש מהר. 

למה Fabrek? כי מדובר בגן עדן לחובבות הפסטליים, כלים מיוחדים שלא מיוצרים בכמויות גדולות ולא תמצאו בכל מקום אחר. וגם אם אתן לא מעיזות להזמין משם – חשבון האינסטגרם וגם האתר מלאים בהשראה אז שווה להתעדכן.

על פניו KIOSK48TH נשמעת כמו חנות זהה ל- Fabrek: חנות דנית עם היצע מדויק של כלים פסטליים לרוב, ובכל זאת אפשר להבחין בקלות בהבדלים בסגנונות בין שתי החנויות. עד לאחרונה גם בחנות הזו המחירים הופיעו רק במטבע זר אך כעת הכל מופיע בדולרים, מה שמקל מאוד על ההבנה של כמה משלמים בפועל. דמי המשלוח עומדים על כמעט 29$ ובעוד שב-Fabrek המוצרים נשלחים במשלוח אקספרס עם DHL, כאן הם נשלחים באמצעות דואר ישראל ולכן זה לוקח כמה שבועות עד שהם מגיעים בפועל.

יש לציין ששתי החנויות סופר תקשורתיות ואדיבות באינסטגרם, אז אם אתן רוצות לברר משהו לגבי חזרת מלאי או כל שאלה שעולה בדעתכן – תקבלו מענה זריז ויעיל באמצעות משלוח הודעה.

יצא לכן להזמין מהחנויות האלה בעבר? נתקלתן בהן?