אז בואו נתחיל עם שוס (לא באמת): אף אחד מהפריטים שמופיעים כאן הם אינם פריטי הריון בהגדרתם. רובם ככולם פריטים מהמלתחה ה”רגילה” שלי וקומץ נקנה כחלק מההתאמה להריון במטרה להמשיך איתי גם אחר כך. בעוד שאין שום דבר פסול בבגדי הריון עבור מי שזה סוגר את הפינה בתקופה הזו, הרגשתי שזה לא ממש אני ורציתי לראות האם אני יכולה להסתדר בלי, עד כה (חודש שביעי) זה עבד יופי! אני מן הסתם מאוד מודעת לכך שאני בהריון, אבל אני לא מרגישה “הריונית”, כלומר אני לא מרגישה שזה משהו שמגדיר אותי ולכן העדפתי להסתדר ככל הניתן עם הפריטים הקיימים שלי מבלי להשקיע במלתחה מיוחדת לתקופה הזו.

כמה דיסקליימרים הכרחיים: האחד הוא שהמלתחה שלי גם כך מבוססת על הרבה גזרות אוברסייז, מה שבאופן טבעי הפך לנוח במיוחד עבור ההריון. היות ואני גם ככה לובשת חולצות טישירט גדולות בשגרה, בתקופת ההריון הן שירתו אותי במדויק במקום להיות קצרות מדי. השני והחשוב יותר הוא שאת רוב תקופת ההריון שלי העברתי בסגרים, משמע בפועל, לבשתי בעיקר טרנינגים. ייתכן שאילו זה היה מצב שגרתי שבו גם הייתי עובדת מחוץ לבית, המלתחה הקיימת שלי לא הייתה עונה על כל הצרכים שלי והייתי מתבקשת לעשות השלמות. מנגד, אני גם לא מרגישה שמיציתי את המלתחה הקיימת שלי וסיכוי סביר שהייתי ממשיכה לעבוד איתה עד שהייתי מרגישה שזה לא אפשרי עוד.

נתחיל מכך שאת הקושי המהותי ביותר שלי להתלבש בהריון  היה דווקא בשליש הראשון. הרגשתי שהפכתי לנפוחה קצת (מה שהתאזן עם החודשים) ובתקופה מסוימת גם ניסיתי להסתיר עדיין את ההריון לפני ההכרזה. מרכז הכובד שלי השתנה כמעט מיד וזה גרם לכך שכל מה שלבשתי היה נראה משונה בפרופורציות שלו ופשוט לא הסתדר לי. זה גם גרם לי לחפש בנרות שמלה רגילה שתשמש אותי בתקופת ההריון אבל גם שם נאבקתי, כי עוד לא הייתה בטן מספיק גדולה להלביש – עד שהגעתי לשמלה הזו של מאנקי. זו יופי של שמלה, פרחונית וכיפית – ולבשתי אותה בדיוק פעם אחת. אני משערת שעכשיו היא תהיה קצרה מדי לטעמי וזו בעיקר קניית פאניקה שנועדה לגרום לי להרגיש טוב יותר ואכן עשתה את שלה בשעתה, אבל ממש לא הייתה הכרחית. 

אני לובשת: שמלה – מכאן

נקודת המפנה הייתה השליש השני, כשהבנתי שאני יכולה ללבוש את המלתחה שלי As Is ואני לא באמת חייבת להמציא את הסטייל שלי מחדש בגלל ההריון. למעשה, אני לא חייבת להמציא שום דבר מחדש: מספיק שאמצא כמה שילובים שאני יודעת שעובדים לי, אשלב אותם בוריאציות קצת שונות והנה – מלתחת קפסולה בהריון. זה בדיוק מה שקרה ומה שעשיתי. התלבטתי עמוקות האם לקנות מכנסי ג’ינס להריון, אך היות וגם טרום ההריון עקב הקורונה לא ממש לבשתי משהו שיש בו כפתורים או רוכסן בשגרה, החלטתי שאסתפק לעת עתה בלי ולא קניתי עד היום. גיליתי שטייץ סוגר לי את הפינה וגזרות האוברסייז של Anine Bing ואברליין, שני המותגים האהובים עליי ממילא – משרתים אותי יופי.

אני לובשת: חולצה – ניתן להזמין כאן (דומה), בלייזר – ניתן להזמין כאן, טייץ (לא הריון) – ניתן להזמין כאן, מגפיים – ניתן להזמין כאן, שרשרת – סליוס

עוד וריאציה דומה מאוד של הלוק אבל שונה, עם קצת יותר צבעים. חוץ מפלטת הצבעים הניטראלית הקבועה שלי, מצאתי את עצמי מוסיפה גם כל מיני צבעים לפלטת בגדי ההריון (כפי שגם תראו בהמשך) כמו בורדו, ירוד וכחול. נהניתי מאוד מהשילובים האלה ומרגישה שזה מכין את המלתחה שלי לקראת האביב.

אני לובשת: בלייזר – אריציה (ישן), חולצה – H&M (עונה נוכחית), טייץ – ניתן להזמין כאן, מגפיים – TOD’s (ישנים), שרשרת זהב – סליוס

מלכת הבלייזרים אנוכי ולכן יש לי בלייזר לכל אאוטפיט (לא באמת, אבל יש לי כמות טובה של בלייזרים שמתאימים למגוון לוקים). כאן אני גם חונכת את הסניקרס החדשות שלי מפומה, שחטפתי אחרונות במידה שלי מאסוס ואחת הרכישות היותר רכות ומוצלחות שלי. סניקרס הן תמיד חלק בלתי נפרד מהמלתחה שלי אבל אין ספק שכעת בהריון – אפילו יותר.

אני לובשת: חולצה – ניתן להזמין כאן, בלייזר – ניתן להזמין כאן, טייץ – ניתן להזמין כאן, סניקרס – ניתן להזמין כאן

החלק השני של המלתחה שלי הוא מעט נשי יותר: כולל חצאיות סריג/ חצאיות סליפ יחד עם חולצות מכופתרות שעדיין עולות עליי או חולצות טישירט – חלק בלתי נפרד מהמלתחה שלי בכל מצב.

אני לובשת: חולצה מכופתרת – Paloma Wool (ישנה), חצאית – ניתן להזמין כאן, נעליים – Aquazzura (ישנות)

כבר מתחילת ההריון סימנתי לעצמי שיום אחד תהיה לי בטן גדולה ואוכל ללבוש את שמלת הסליפ האהובה עליי מאריציה גם בתקופה הזו – וזה אכן קרה. זו שמלה שבקלות יכולה להתאים גם לאירועים והפעם הפכתי אותה ליומיומית יותר באמצעות הקרדיגן הגדול והכיפי של אברליין והסניקרס של VEJA שחטפתי ממחלקת הילדים של המותג (תודה מידה 35).

אני לובשת: שמלה – ניתן להזמין כאן, קרדיגן – ניתן להזמין כאן, סניקרס – ניתן להזמין דומות כאן

עוד שמלה שהיה לי ברור שתלווה אותי גם בחודשים מאוחרים יותר היא השמלה של סטלה ולורי, שהיא שמלה רגילה לחלוטין בעלת גזרת אוברסייז מדויקת שיכולה להערכתי ללוות אותי גם עד חודש תשיעי והיות ואני נכנסת לחודשי האביב המאוחרים בעודי בהריון מתקדם – אני משערת שכך גם יקרה. אין ספק שזה אחד הלוקים האביביים בתמהיל וכדי לשמור על קלילות, שילבתי אותו עם ג’קט וסניקרס קנבס מאברליין.

אני לובשת: שמלה – סטלה ולורי (ישנה), ג’קט – ניתן להזמין כאן, סניקרס – ניתן להזמין כאן.

לוק אחרון מייצג את פלטת הצבעים האהובה עליי לאחרונה: כחול וירוק עם קמצוץ של ניטראליות. הכוכב של הלוק הוא הטרנץ’ החדש והמרהיב של אברליין, יחד עם חולצת פסים וחצאית סליפ שלא ניתן לטעות בהם. יש לי כמה חצאיות סליפ מהמלתחה הרגילה שלי שהם עם גומי במותן וימשיכו ללוות אותי להערכתי גם בחודשים הבאים (וזה גם ממילא מה שאני הכי אוהבת ללבוש).

אני לובשת: טרנץ’ – ניתן להזמין כאן, חולצה – ניתן להזמין כאן, חצאית – VINCE ניתן להזמין דומה כאן, סניקרס-  ניתן להזמין דומות כאן