לא משנה מה אני עושה, באיזה אירוע מדובר ומה המאורע המיוחד – מבחינתי הכל צריך להיעשות בסגנון שלי. כן, זה אומר שגם את הצעת ההגשה לערב חג הפסח יצרתי בצבעוניות ובשפה העיצובית שלי, כלומר שפה צבעונית ופסטלית. לשם כך גייסתי כמה פריטי עיצוב שכבר היו בבעלותי ברחבי הבית (כי אני לא מאמינה שצריך לקנות הכל במיוחד), כמה כלי מטבח בסיסיים ואיכותיים שיצרו את הקנבס לצבעוניות שהלבשתי עליהם אחר כך וכמובן פרחים טריים שתמיד נמצאים אצלי בבית.

כדי ליצור את הצעת ההגשה שאתן רואות בתמונות, חברתי פעם נוספת לטולמנ’ס DOT, שזה כבר החג השני שאנחנו עושים יחד וכל פעם התוצאה צבעונית וכיפית. פניתי להצעת ההגשה הזו כפי שאני פונה לעיצוב הבית שלי כולו: הקירות אצלי לבנים, הרקע בהיר ולכן גם כאן בחרתי בכלי מטבח לבנים של AIDA ועליהם “הלבשתי” פריטים צבעונים, כולם מבית HAY כי ובכן, זה גם מה שאפשר למצוא אצלי בבית בשגרה. מתוך האוסף הפרטי שלי הגיחו: האגרטל המפואר, שעליו אני מקבלת שאלות באופן שוטף וחזר לאחרונה למלאי, נר קולור בלוק ופמוט לילך בעל צורה… מסקרנת.

במוצרי AIDA תוכלו למצוא לא רק צלחות וקערות לבנות, אלא גם מאגים, קנקני מים, קרשי חיתוך וסדרה של כלי מטבח בלוק נורדי אפרפר. בדומה לכל דבר בחיים, מהלבשת הבית ועד המלתחה, אני מאמינה שבכל תחום צריכים להימצא בייסיקים טובים, אמינים ואיכותיים שמתאימים לכל סיטואציה ואותם כבר אפשר לקשט ולסגנן לפי הצורך. כך בדיוק אני רואה את מהות החיבור על השולחן בין מוצרי AIDA לבין מוצרי HAY – הנקי והאמין, פוגש בצבעוני והססגוני.

על כל מוצרי AIDA אתן מקבלות 20% הנחה לכבוד הפוסט, בהקשת הקוד Lubadot אז יש לכן גם אופציה להתחדש ביופי של בייסיקים עם אמירה לשולחן במחירים נוחים או להעניק אותם כמתנה לחג. אם יש משהו שאני הייתי שמחה לקבל לחג, לאור העובדה שאני גם קונה בטולמנ’ס DOT על בסיס קבוע – זה סט כלים במתנה. אבל אל תרגישו שאני רומזת כאן למשהו, חלילה. את מוצרי המותג ניתן להזמין כאן.

בימים אלו אנחנו מציינים בדיוק שנה מאז שהתחיל הסגר הראשון, את הפסח הקודם העברנו בהרבה אי וודאות, אישית גם הייתי בסטטוס משפחתי שונה לגמרי ונחמד לדעת שדברים התקדמו, ובתקווה כך יישארו, כי הכל נראה הרבה יותר אופטימי כעת. אני מקווה שהצעת ההגשה בפוסט משקפת את התחושות שלי השנה, תחושות חיוביות לגבי ההווה והעתיד לקרות. זה ערב החג האחרון שלנו במתכונת זוגית בלבד ולכן הוא ללא ספק יהיה כזה שתמיד אזכור, לכן מוטב שהצבעוניות שלו תהיה תואמת.

המוצרים המופיעים בפוסט:

פמוט, ניתן להזמין כאן

אגרטל, ניתן להזמין כאן

נר צבעוני, ניתן להזמין כאן

קעריות, ניתן להזמין כאן

צלחות, ניתן להזמין כאן

מגש טרקוטה, ניתן להזמין כאן

כוסות יין, ניתן להזמין כאן

קנקן שתייה, ניתן להזמין כאן

פלייסמנטים בצבע לימון, ניתן להזמין כאן

פלייסמנטים בצבע לילך, ניתן להזמין כאן

כף הגשה, ניתן להזמין כאן

איך אתן מתכננות לעצב את שולחן החג?