מתחביביי באינסטגרם: לאתר חנויות עיצוב קטנות ששולחות לישראל כל מיני פיסים מיוחדים שאי אפשר למצוא במקום אחר. לעתים אני בוחרת להשקיע באחד המוצרים שלהן וגם כשלא – כיף לשטוף את העיניים ביצירות שלהן, כל כך צבעוניות ומרחיבות את הלב. הפעם אספתי ארבע חנויות מתחומים שונים ומקצוות שונים בעולם, אשר שולחים בוודאות ישירות לישראל למקרה שתרצו להשקיע בהן גם.

+ Curated Copenhagen – נתחיל עם החנות שפשוט מדברת אותי בכל הנוגע להדפסי קיר: סגנון מינימליסטי ומאופק אך צבעוני ומלא אישיות, זה בדיוק מה שאני אוהבת לתלות על הקיר. כאן תמצאו פרינטים ופוסטרים מסוגים שונים, כולל עבודות וואן אוף אה קיינד. כל המחירים הם בקורונה דנית, כאשר קורונה דנית אחת שווה 54 אג’, דמי המשלוח לישראל עולים 25 קורונות דניות. אם חיפשתן יצירות לקיר במחירים סבירים שלא תמצאו בשום מקום אחר – הגעתן למקום הנכון, בינגו!

+ Dusendusen – באתר הזה התאהבתי בזכות הצבעוניות: הגוונים העזים ששזורים על פני פסים יפיפים במגוון מוצרי טקסטיל. אוהבת את כיסויי המיטה, אוהבת אפילו יותר את המגבות ויש גם כריות ואפילו מסיכות פנים – כולן באותה שפה. אם אתן אוהבות להשקיע בטקסטיל שלכן לבית – ללא ספק הגעתן למקום הנכון ובעבור דמי משלוח של 30$ תוכלו לקבל את אחת היצירות הללו עד הבית.

+ Babasouk – עוד חנות, קנדית הפעם, המתמחה בטקסטיל וספציפית בשטיחי ברבר צבעוניים. חנות הבוהו הצבעונית והפסטלית הזו שולחת לישראל, אך כדי לברר עלויות תצטרכו ליצור קשר עם שירות הלקוחות. המחירים באתר מופיעים בדולר קנדי, השווה 2.6 ש”ח אז אם אתן מזמינות מהאתר- שימו לב לכך. כאן תוכלו למצוא סלסלאות אחסון, פרינטים, מקרמה צבעוני, כריות וכאמור – שטיחים להתאהב בהם.

+ Studio Lenneke- סטודיו קרמיקה יפיפה המתמחה בכלי מטבח פיסוליים בגוונים פסטליים. האתר שולח לישראל בעלות של 26$ ותוכלו למצוא בו כוסות, קעריות, צלחות ואגרטלים, כולם באותה אסתטיקה גיאומטרית. 

איזו מהחנויות הכי מצאה חן בעיניכן? כתבו לי בתגובות!