לא יודעת מה איתכן, אני את החורף הזה מיציתי. גם כחובבות חורף מושבעת, אין לי בעיה להודות שהחורף הזה היה לא מספק בעליל והגיע הזמן להכיר בכך ולעבור הלאה במקום לדשדש באותו מזג אוויר לא ברור כבר חודשים. אין ספק שהקולקציה החדשה של אברליין מגבירה לי את החשק לאביב אפילו יותר, עם פלטת גוונים צבעונית, רכה, פסטלית וכמו תמיד – מדויקת.

הראשונים במסדר הם הקרדיגנים החדשים, האשמים העיקריים בכך שמתחשק לי כבר אביב. הקרדיגנים של אברליין גם כך נעימים במיוחד ושילוב הצבעים החדשים מתאים עבורם בול. קודם כל יש את הקרדיגן הקצר בצבע הלילך, שכל מילה נוספת אודותיו מיותרת. ניתן להזמין אותו כאן.

ואופציה ירוקה בירוק עדין ויפיפה, ניתן להזמין כאן.

נבצר ממני ללבוש ג’ינס מזה חודשים, אבל אם אתן עדיין יכולות – אין ספק שמכנסי ג’ינס בגזרה גבוהה בצבע בהיר זו אופציה נהדרת לאביב. ניתן להזמין כאן.

הנה משהו שאני יכולה ללבוש גם עכשיו ולמעשה, אני אכן לובשת כל הזמן: מכנסי טייץ. אלו של אברליין עושים פלאים לגוף: מחטבים ומחמיאים, לאחרונה השיקו מהדורה חדשה עם כיסים! ניתן להזמין כאן.

כי זה הדבר שהכי קל לזרוק על עצמנו באביב, באחד הגוונים המדויקים של העונה. ניתן להזמין כאן.

מגוון חולצות טישירט בדיוק כמו שאני אוהבת: מרובעות וגדולות בגוונים פסטליים רכים. ניתן להזמין כאן וכאן

מעיל הפארקה שיש לי מהמותג הוא נכס אמיתי בטיולים ולכן גם הגרסה האביבית שלו קורצת לי, ניתן להזמין כאן.

השקת נעלי Loafer חדשות הן מאורע משמח עבורי כשמדובר באברליין, שבעיניי הם מאסטרים בנעליים. גם הפעם הם לא איכזבו ויצרו נעליים עשויות בקפידה, הנראות הרבה יותר יקרות מכפי שהן באמת. טיפ ממי שניסתה: להזמין חצי מידה יותר, הן מעט צרות. ניתן להזמין כאן.

וריאציה נוספת לחולצת הטי-שירט והפעם עם לב רקום ומתוק במיוחד, ניתן להזמין כאן.

לא חשבתי שארצה את התיק החדש של אברליין, שהיה נראה לי גדול מדי מכדי שיעבוד עבורי. אלא שאז ראיתי את שלי גרוס מתאבזרת בתיק כזה וכמו כל דבר שאני רואה על שלי – אני חושקת בו גם. ניתן להזמין כאן.

מעולם לא חשבתי שיכול להיות לי טרנינג שיקטוף כל כך הרבה מחמאות אבל זה בדיוק מה שקרה ואני חושדת שבזכות הגוון האפרסקי המדויק שלו. שימו לב, אני 1.64 והמכנסיים מגיעים בדיוק לאורך הקרסול שלי, כך שאם אתן גבוהות ממני – הם יהיו עליכן בגזרת Crop. ניתן להזמין כאן.

שני טופים שהייחודיות שלהם היא ברכיסה בחלק העליון ועל כן שניהם מוצאים חן בעיניי עד מאוד, ניתן להזמין כאן וכאן.

כי אי אפשר לטעות בחולצת פסים, בטח לא כזו שהיא בסכמת גוונים אביבית, ניתן להזמין כאן.

לטעמי אברליין גם ממש טובים בסניקרס שלהם וספציפית ביכולת לייצר סניקרס פשוטות, נעימות ונוחות שיכולות להתאים לכל אאוטפיט. ניתן להזמין כאן.

במה אתן חושקות מקולקציית האביב של אברליין?