על מחלקת הביוטי של סלפרידג’ס, האתר הבריטי שמספק משלוחים של מוצרים יוקרתיים לישראל בעלות של דמי משלוח שנתיים – סיפרתי לכן לא מכבר, אך האם אתן מכירות את מחלקת ההום סטיילינג שלהם? אני מודה, היא יחסית חדשה גם לי וגיליתי אותה לאחרונה עקב כמה רכישות מוצלחות של הקולגה שלי, החברה שיודעת באינסטגרם. 

מה שאני אוהבת במחלקת ההום סטיילינג: אלה פריטים שהם לא לראותם בלבד, שילוב של גאדג’טים ומוצרים שימושיים יחד עם סטייל. מהסיבה הזו בדיוק אפשר למצוא באתר מוצרים של מותגים כמו סמג, לה קרוזה (האהובים עליי שעזבו את הארץ), Joseph Joseph ועוד. יש באתר גם הרבה מוצרי גוף וניחוחות לבית, של מותגים כמו ג’ו מלון, דיפטיק וטום דיקסון. הם גם מחזיקים בשלל מוצרי ניקיון טרנדיים כמו The Laundress (עם מוצרים שטרם ראיתי בארץ) ומותג אקולוגי טרנדי חדש בבריטניה Neat שמתמחה בשקיות למילוי חוזר לצמצום אריזות מיותרות.

יש גם קטגוריה של מוצרי פרימיום שהם נטו עיצוביים כמו אגרטלים ופסלונים למיניהם, אבל אני מוצאת שכאמור החיבור בין הסטייל לטק הוא המעניין ביותר, עם כל מיני מותגי קצה חכמים ומלאי סטייל. עלות המנוי השנתי מסלפרידג’ס היא 40 פאונד והיא מאפשרת משלוחים מכל הקטגוריות השונות באתר ללא מגבלה למשך שנה – אופציה לא רעה בכלל לחובבות ביוטי והום סטיילינג יוקרתי היות וזה מאפשר ניצול מקסימלי של שתי הקטגוריות. כמו תמיד, אספתי לכן מגוון תופינים מתוך קטגוריית ההום סטיילינג באתר, חלקם משתתפים בסייל שקיים כרגע בסלפרידג’ס.