להשיק קולקציית חדרי ילדים כל כך יפה בדיוק בזמן שבו אני בשיא הקינון זו לא פחות מהתאכזרות וזה מסביר מדוע קניתי כמה פריטים מתוקים לעצמי מתוך הקולקציה החדשה בטולמנ’ס DOT גם בלי קשר לפוסט הזה בשיתוף הפעולה איתם, אתן יודעות, שלא יחסר. זו הייתה הזדמנות נהדרת עבורי לשחק עם כל מיני פריטים חדשים מתוך הקולקציה וליצור הצעת הגשה לעיצוב חדר לתינוק אך גם להזכיר שאפשר לעשות הפרדת כוחות בין כל האלמנטים ולשלב אותם באזורים שונים בבית

אז הדבר הראשון שרציתי לפגוש סוף סוף בלייב זה את הכלב של MAGIS, מדובר באחד העיצובים הכי אייקוניים ולא היה נראה לי סביר שעד כה הבטתי בו רק בתמונות מבלי לפגוש במציאות. כחלק מהצעת ההגשה בפוסט הוא השתלב בחדר ונראה מתוק במיוחד, אבל אפשר לקחת אותו לכל כיוון עיצובי שתרצו – במגוון גוונים ולשלב כפריט בעל נוכחות בסלון, בגינה או בכל מקום אחר. אני אוהבת במיוחד את האופציה המנוקדת והדלמטית אם תרצו, זו גרסת ה-M שלו וניתן לקנות אותו כאן.

הבא בתור הוא שטיחון סוסון הים של Ferm Living. אתן יודעות שהמותג הוא אובססיה שלי וגם הפריטים שאני עצמי קניתי (ועליהם בהמשך) הם ממנו, אבל קולקציית השטיחונים הקטנים שלהם, שמגיעים בכל מיני צורות פשוט המיסה אותי. יש כמובן את הנמר והטיגריס, שהם בחירה קלאסית מבחינתי כי יש מוטיבים של חיות יבשה בכל רחבי החדר אבל לטובת הפוסט רציתי דווקא לבחור בסוסון הים המתוק והנה עוד טיפ: ברחבי האינסטגרם ראיתי שתולים את השטיח שלו על הקיר כפריט עיצובי לכל דבר והתוצאה פשוט מקסימה (למשל כאן). את השטיח ניתן להזמין כאן.

הדבר הבא שגרם לי להפוך לשלולית: קולקציית הכריות של Ferm Living, גם הפעם הבחירה המובהקת עבורי הייתה האריה, אבל דווקא מתוך רצון לגוון בחרתי לטובת הפוסט בכרית הסוס עם הרגליים הארוכות וזה אחד הדברים המתוקים שנתקלתי בהם. היא עשויה היטב, מלאת דיטיילים ונעימה במיוחד (ולא פלא, היא עשויה מפשתן). את הכרית ניתן להזמין כאן.

כעת נעבור לפריטים שהם חלק מהאוסף האישי שלי אבל קיימים באתר – ראשית, שק האחסון מקולקציית הספארי, גם פרקטי וגם מקשט את שידת המדפים בחדר. פתרון מעולה לכל מיני פיצ’פקעס קטנים שרוצים להסתיר כדי לנקות את החדר וגם פריט דקורטיבי לכל דבר. ניתן להזמין כאן.

ודבר נוסף, בין הראשונים שקניתי בעצמי, קוביות העץ עם הגילאים. אני אשתמש בזה בעיקר לתיעוד אישי כי אני לא מתכוונת לפרסם תמונות חודשיות (או בכלל) של הבייבי ובכל מקרה רציתי פריט עיצובי יפה שגם יעמוד בפני עצמו בעיצוב החלל. הקוביות הללו היו בדיוק מה שחיפשתי והצבעוניות שלהן מתכתבת עם הכיוון הכללי שאליו אני מכוונת. ניתן להזמין כאן.

אחד הדברים שגיליתי שאני אוהבת, זה לשחק עם טקסטורות. עשיתי את זה באמצעות הנחת השטיח הקטן על שטיח גדול (שהוא יד שניה) ובאמצעות שמיכות נעימות שיש להן גם תכלית פרקטית וגם הן מוסיפות חמימות נדרשת לחלל. גם הפעם מככבת שמיכה של Ferm Living וכמובן שאפשר להשתמש בה גם בסלון ככרבולית טלוויזיה או לכל מטרה אחרת. את השמיכה ניתן להזמין כאן.

חייבת לומר שעבורי, גם בתור מישהי שחובבת עיצוב, זה לא היה טריוויאלי לעצב חדר לבייבי בתור אמא בפעם הראשונה. אני מוצאת שיש מערכת שיקולים חדשה לקחת בחשבון כשמעצבים חדר לתינוק ואי אפשר לקחת את ההעדפות שלי AS IS ו”להלביש” אותן על החדר כך שעבורי זה היה (ועדיין קצת) תהליך של ניסוי וטעייה. בדיוק מהסיבה הזו חשבנו שיהיה נחמד, שבין העוקבות שלי שייבצעו רכישה מכל סכום מתוך הלינק המצורף, אבחר עוקבת אחת שתקבל שעת ייעוץ מקצועית מטולמנ’ס DOT במתנה. בלינק תוכלו למצוא את כל הפריטים שבחרתי לטובת הפוסט כולל גם ריהוט שיכול לדעתי להיות שימושי בחדר התינוקות (ולא רק), לכן אם ביצעתן רכישה מהלינק – שלחו לי הודעה פרטית (באינסטגרם או בפייסבוק) ואצרף אתכן אוטומטית לפעילות. את הלינק תוכלו למצוא ממש כאן.

מה הכי מרגש אתכן בעיצוב חדר לתינוק?