אם תמיד אמרתן לעצמכן “הלוואי והיה אתר ששולח ריהוט לישראל בסגנון קצת שונה” אז שמעתן על אתר Overstock? מדובר באתר שמחזיק מאות על גבי מאות של מאות של פריטים במגוון סגנונות והחלק המעודד הוא שכולם שולחים לישראל! רגע לפני שאתן מסתערות על האתר, כמה דברים שכדאי לדעת לגבי קניות ב- Overstock.

+ יש באתר כמות אדירה של פריטים ואלא אם כן אתן מתכוונות לבלות שם את כל היום (לא שזה דבר רע), נסו לסנן את הפריטים לפי סגנון/ גודל/ סוג כדי לצמצם את הבחירה, מניסיון זה עשוי להיות מאוד מבלבל אחרת. מילות החיפוש האהובות עליי? Mid Century Modern שזה הסגנון העיצובי המועדף עליי.

+ קחו בחשבון שאת רוב הכסף על הרהיט תשימו על דמי משלוח ומיסים, כי ככה זה כששולחים רהיט בארץ. ראיתן רהיט שמחירו אטרקטיבי? חכו, הגיעו למעמד הצ’קאאוט ורק אז תחליטו האם לקנות אותו או לא. גם המחירים הסופיים של הרהיטים ברוב המקרים מצדיקים את הייבוא שלהם לארץ כי עדיין מדובר בעלויות סבירות עבור רהיטים שלא תמצאו כאן אבל כמובן, לשיקולכן.

+ היות ומשלמים מיסים במעמד הקנייה זה אומר שאין הפתעות נוספות עם הגעת הרהיט לארץ.

+ כמעט לכל פריט תוכלו למצוא ביקורות מפורטות מאוד כולל תמונות של הרהיט בביתם של לקוחות – היעזרו במידע הזה, הוא מאוד שימושי. הזמנתי באתר שטיח לא לפני שקראתי את הביקורות ועיינתי בתמונות לעומק.

+ יש אופציה במעמד הרכישה להוסיף ביטוח תכולה בכמה שקלים – הייתי ממליצה על האופציה הזו בחום כי למה לא? אם זה ייכסה נזק שעשוי להיגרם לרהיט בהובלה שלו בין מדינות מבחינתי זה שווה השקעה של כמה שקלים נוספים.

+ אל תאפשרו לסיילים באתר לדחוק אתכן לבצע החלטה פזיזה – הם קיימים תמיד, אבל סמכו עליי, תמיד. יחד עם זאת, יש באתר פריטים במלאי נמוך ולכך כדאי לשים לב כי אני לא יודעת מה תדירות חידוש המלאי של הפריטים שאזלו, אם בכלל.

+ אם יש שאלות לגבי פריט מסוים או תהליך הקנייה, יש להם לייב צ’אט ידידותי באתר שאפשר להיעזר בו.

+ כמובן כמו תמיד בקניות כאלה בחו”ל: לשים לב למימדים ולוודא שאתן סגורות על הגודל של הרהיט שאתן קונות.