אני מניחה שאתן מכירות אתרי יוקרה בתחום האופנה, אך האם ידעתן שאני מעדיפה את האתרים האלה למטרת עיצוב הבית? אתרים כמו FarFetch Matchesfashion ו- Moda Operandi הם למעשה כמה מהאתרים האהובים עליי לקבלת השראת הום סטיילינג. 

האובססיה החדשה שלי הן כריות הקטיפה של האמנית הטקסטיל הדנית Christina Lundsteen, אותה ניתן למצוא כאן, אבל באופן כללי: בכל פעם שאני רוצה להשקיע קצת יותר בפיס לעיצוב הבית, אני בודקת מה קורה בכל אחד משלושת האתרים הללו. ב- FarFetch המיסים מגולמים כבר במחיר הפריטים, ב- Matchesfashion משלמים את המיסים במעמד הגעת הפריט לארץ וב- Moda Operandi משלמים את המיסים במעמד תשלום החשבון מראש באתר. כל הפריטים מגיעים לארץ בדואר אקספרס תוך עניין של יומיים שלושה בלבד ארוזים בקפידה עם שליח עד הבית. במובן הזה החוויה היוקרתית מתממשת במלואה גם בכל הנוגע לקניית פריטים לעיצוב הבית.

בואו נדבר רגע על המחירים, אני משערת שהן יבהילו את רובכן ובצדק: מחירי פריטי עיצוב הבית באתרים הללו הם לרוב יקרים, לעתים מאוד. מה זה יקרים? מתחילים באזור ה-100$ בממוצע (לעתים פחות, אבל לרוב יותר) ויכולים להגיע לרוב יותר. אני לגמרי מבינה שזה לא מתאים לכל כיס ולמעשה גם לא מתאים לכיס שלי רוב הזמן. יחד עם זאת, אני מתייחסת לפריטים באתרים הללו כיצירות אמנות, כאשר יצירת אמנות יכולה להיות גם עשויה מקרמיקה או מטקסטיל. רמת החיים שלי לא מאפשרת לי להשקיע כל הזמן בדברי אמנות, אך מדי פעם? אני יכולה ומדי פעם כך אני בוחרת להשקיע את הכסף שלי ולהעניק לבית טאץ’ ייחודי. מעבר לכך, כמובן שגם אם זה לא מתאים לתקציב, תמיד כיף לשטוף את העיניים ולקבל השראה צבעונית ממיטב האמנים בעולם.

ואם כבר ביוקרה עסקינן, בוודאי תשמחו לדעת שאני מעניקה במתנה לזוכה אחת מאושרת שמיכת קשמיר מפנקת של אברליין בשווי 700 ש”ח במתנה. כל זה קורה באינסטגרם שלי, מוזמנות לעקוב ואתן בתוך הפעילות, ממש כאן.