קד הנחה של באסוס לכבוד חנוכה (30% הנחה בהקשת CELEBRATE), זו סיבה טובה לפוסט המשך על בגדי בית והפעם: פיג’מות. אם חליפות פנאי הן חליפות העסקים של 2020, אז הגיע הזמן להיכנס למוד של רוגע עם פיג’מות נעימות לגלוש איתן לתוך השינה. 

זה בוודאי לא יפתיע אתכן שגם בפיג’מות יש לי דרישות קונקרטיות: מכנסיים שיהיו רצוי ללא שום חוטים וכפתורים, רצוי פיג’מה במידה גדולה יותר למקסימום נוחות. עשויה מכותנה או שילוב של כותנה כדי שתהיה רכה, נעימה ולא חונקת. רצוי עם הדפס חלק או מינימלי (צירפתי גם אפשרויות צבעוניות יותר לחובבות הז’אנר המקושקש). החלק העליון יכול להיות מכופתר אבל במקרה כזה אסור לו בשום פנים ואופן להיצמד לגוף פן ייצור טנטרום באמצע הלילה. אז כן, יש לי דרישות לבוש של פעוט ובעיניי זה לגיטימי לגמרי. 

עם האטיטיוד המלבב הזה אספתי לי כמה פיג’מות, רובן מאסוס. חלקן מתאימות לסטנדרטים המחמירים שלי וחלקן למי שפשוט רוצה פיג’מה יפה לישון בה, מסתבר שגם זה קורה מדי פעם. הוספתי לרשימה גם חלוקים כי אם יש משהו שאני אוהבת בחיים האלה, אלה חלוקים. אחסוך מכן את דרישות הסף שלי בעניין, כי זה כבר מגיע לרמת פנאטיות שהייתה גורמת למלכת אנגליה לשלוח לי וואטסאפ ולכתוב “שחררי מהפרוטוקול, תזרמי קצת”.