עד לאחרונה, חשבתי לעצמי בנאיביות – מה לי ולחליפות? בפעם האחרונה שלבשתי חליפות, אלה היו חליפות טרנינג צבעוניות עם שלל הדפסים שנקנו לי בשילב לגן. שנים חלפו מאז, נזכרתי, אני אדם משוכלל יותר, האמנתי. אני מסוגלת להתאים לעצמי חלקי ביגוד גם מבלי שהכינו לי אותם מראש, אני חובבת כפתורים ורוכסנים כך שאין לי צורך בגומי בלבד. 

אלא שאז הגיעה שנת 2020 והבנתי, יחד עם כולנו, שכל פריט לבוש שלא מציע לי מגע מנחם של אותה חליפת טרנינג משילב – זו שליליות שאינני מסוגלת להתמודד איתה בשלב הזה. הבנתי שאינני אדם משוכלל יותר, הבנתי שאני לא מסוגלת להתאים לעצמי חלקי ביגוד מבלי שהכינו לי אותם מראש כסט ובעיקר הבנתי – כפתורים ורוכסנים, אתם השטן, אתם רק רוצים לחנוק אותי ולנעול אותי בפנים מבלי לאפשר לי מקום תזוזה.

אז הנה, פוסט שלם שמוקדש לחליפות פנאי מתואמות עם גומי במכנסיים בלבד. הנה אפילו אביזרים משלימים, ה-לוק של 2020: בירקנשטוק, גרביים, נעלי בית של UGG. האם מיד הזמנתי לעצמי חליפה בהשראת הפוסט של עצמי? ובכן כן, התשובה היא כן ואין בי אף חרטה על כך. האם סביר להניח שגם אתן תתלהבו מההיצע בפוסט באופן לא סביר? ובכן כן ואני בטוחה שלא תתחרטו על כך. מה גם שחלק ניכר מהפריטים שאספתי כאן בבוטיק לפניכן משתתפים בפרעות הסייבר מאנדיי אז תוכלו לקנות שמיכות- ביגוד מלטפות ומנחמות ללא ייסורי מצפון. אחרי הכל, אם להזמין עוד ועוד חליפות לבית זה חטא, תסבירו לי איך לעזאזל זה מרגיש כל כך נכון?