מותג תכשיטים אהוב זו הצהרה די גדולה, לא? ובכן, אחרי שעבדתי איתה כבר פעמיים בשנה האחרונה, אחרי שנוספו לי לא פחות משלושה פיסים מהקולקציה שלה לאוסף הפרטי שלי ואחרי שצילמתי במצטבר שעות חלק ניכר מהתכשיטים שלה – הייתי אומרת שלא מדובר בהצהרה חפוזה אלא כזו שמבוססת על עובדות בשטח. תכשיטי Juval היו אהבה ממבט ראשון מבחינתי ומן הרגע שבו מורן פנתה אליי, אבל אין ספק שזה הלך והתעצם עם הזמן: כל פעם מוסיפה לי פריט חדש לווישליסט. 

אז מה פשר האהבה שלי למותג? קודם כל, זו פעם ראשונה שנתקלתי במעצבת תכשיטים ששמה דגש לא רק על בחירת היהלומים ואבני החן, אלא גם על השלד של התכשיטים עצמם. כל התכשיטים של JUVAL מפוסלים ומזכירים לי אלמוגים נוצצים. אני אוהבת את העובדה שהשלד של התכשיט הוא לא רק הכנה עבור האבן שתצורף אליו אלא עבודת אמנות בפני עצמה.

היות ואני יודעת שכמה וכמה מכן קניתן תכשיטים בעקבות הפוסט האחרון כמתנה לעצמכן ואילו אצל אחרות הפריטים מככבים כבר בווישליסט, אני מניחה שאתן מרגישות כמוני לגבי המותג והאופן שבו אני מגדירה אותו: תכשיטי ירושה מודרנים. כלומר תכשיטים שאשמח להשאיר במשפחה שנים ארוכות, אך הם אינם נראים גנריים ובסיסיים. תכשיטים שהם מודרניים ובו זמנית יכולים לעמוד במבחן הזמן ולהפוך לקלאסיקה בפני עצמה. 

ימי האירוסין רחוקים מאחוריי (ובאופן מעניין, בתכשיטים התחלתי להשקיע אחרי שהתחתנתי) אבל חשבתי שיהיה מעניין לקחת את הגישה שלי יחד עם הסגנון המובחן של JUVAL כדי לראות איך זה מתממש גם בקטגוריית טבעות האירוסין. אילו הייתי נמצאת בנקודת הזמן שבה הייתי עומדת להתארס, הייתי לבטח בוחרת לעצמי טבעת נקייה ואלגנטית אך לא שגרתית, כזו שמדברת את הסטייל שלי באופן מובהק וכן, זה קולע בדיוק לטבעות של המותג שמייצגות את הטעם שלי באופן אובסולוטי.

למטרת האוסף האישי שלי לעומת זאת, אני מעדיפה כרגע להשקיע בטבעות עם אבני חן. אחד מסימני ההיכר שלי בשנים האחרונות הוא שהאצבעות שלי מכוסות באבנים בכל צבעי הקשת ולכן כל כך שמחתי לצרף לאוסף שלי טבעת משובצת באבן אמטיסט 0.9 קראט ועם יהלומים טבעיים של 0.1 קראט. הטבעת עצמה היא 14 קראט, עשויה בעבודת יד ומפוסלת בהשראת מעמקי הים.

הידיעה שמורן, מעצבת מוכשרת מקומית, פיסלה ויצרה לי את הטבעת בעבודת יד בסטודיו שלה ברשפון, תוך שהייתי שותפה לכל שלבי ההחלטה כולל ההחלטה המדויקת על גוון אבן החן – ללא ספק הפכה את החוויה למיוחדת במינה. אגב, את כל התהליך עשינו מרחוק בוואטסאפ, תוך שהיא שלחה לי תמונות של כל האופציות הקיימות והייתי שמחה ממש על התוצאה, אז דעו שאם בגלל אירועי הקורונה או אילוצים אחרים אין לכן אפשרות להגיע פיזית לרשפון, אפשר לעשות את תהליך הייעוץ וההתאמה גם אונליין.

את ההחלטה לעבור מתכשיטי אופנה בציפוי זהב לתכשיטים העשויים זהב אמיתי עשיתי עם עצמי לפני כמה שנים בודדות, בדיוק בגלל שחיפשתי את אלמנט הנצחיות הזה שהיה חסר לי. פריטים שיוכלו ללוות אותי הלאה במשך שנים, מבלי שאצטרך להתבאס שהם מאבדים את החן שלהם ונשחקים לאורך זמן כפי שקרה לי במבחן התוצאה עם תכשיטי ציפוי הזהב. אני גם מוצאת שההשקעה בתכשיטי ציפוי זהב, שעולים לא מעט, בסופו של דבר מצטברת לכדי הוצאה משמעותית כשלוקחים בחשבון את הבלאי ואת קצב התחלופה, לכן את הכסף שלי אני מעדיפה להשקיע במעט תכשיטים איכותיים שנבחרו בקפידה.

קול גירלז מקבלות הטבה של 5% הנחה (לא מעט בכלל במונחים של תכשיטי זהב) לקניית טבעות עם אבני חן בהקשת הקוד LUBA5, תקף מהיום למשך שבועיים, עד ה-7.12. תכשיטים עם אבני חן הם המועדפים עליי ולכן היה לי חשוב שהקוד יקנה לכן הטבה שאני חושבת שממש תהנו ממנה ותקבלו ממנה ערך אם תחליטו להשקיע. את הקוד ניתן לממש כאן.

איזו טבעת הכי דיברה אליכן מתוך הפוסט?