בפעם האחרונה שבה העליתי את אחת הפעילויות השוות שלי – זה היה מלפני תקופת הקורונה. הפעילויות הללו דורשות הרבה מאוד זמן וגם לא מעט תקציב בליקוט המוצרים: מוצרים שאני אוהבת, מייצגים מותגים ופריטים שיקרים ללבי ועם זאת, לא משוייכים לשום מותג אחר כדי להפוך את הפעילות לכמה שיותר קלילה מבחינת שלבים (על כך תראו בהמשך) ומבלי שאהיה תלויה בגורמים חיצוניים.

היות והשנה הזו הייתה בסימן צמצום הוצאות עסקיות/ אישיות עקב כל האירועים המשונים שקרו בה, החלטתי להוריד רגל מהגז ולהמתין לשלב שבו ארגיש שאני יכולה להעלות פעילות בדיוק כפי שאני אוהבת, עם מוצרים שנבחרו בקפידה. אני שמחה שהגענו לרגע הזה ואני שמחה להציג לכן את פעילות החורף החדשה שלי באווירה של חו”ל.

איך משתתפים?

הפעילות מתרחשת באינסטגרם בלבד. למה באינסטגרם? כי מדובר באחד מהכלים הכי חשובים לעבודה עבורי והיות ומדובר בפעילות שמצריכה לא מעט משאבים – אומר שבכנות שאני צריכה שהיא תצדיק את עצמה מבחינה עסקית. אני ערה ומודעת לכך שלא לכולן יש אינסטגרם או רוצות להיות באינסטגרם אך אם בכל זאת תרצו להשתתף, אתן יותר ממוזמנות לפתוח חשבון. דרך נוספת להשתתף בפעילות מעבר לאינסטגרם איננה קיימת כעת.

מה צריך לעשות כדי להשתתף בפעילות? רק לעקוב. זה הכל. אין חובה לתייג, לשתף, לעשות צילומי מסך, לצלם, להגיב או כל דבר אחר חוץ מאשר לעקוב אחריי. אני תמיד שואפת לצ’פר את העוקבות שלי בפעילויות ואני תמיד שואפת לעשות את זה בכמה שפחות שלבים, כדי שההשתתפות תהיה קלה, נוחה ונטולת מאמץ. אם אתן עוקבות אחריי אתן בפנים, אין שום שורות קטנות ואין שום קאץ’. הפעילות פתוחה לכל תושבות ישראל ולתושבות ישראל בלבד, היה ומישהי מחו”ל תעלה בגורל, היא תתבקש לספק כתובת ישראלית למשלוח הפרס.

הפעילות תימשך עד ה-28.11 בחצות שעון ישראל ועל הזוכה אכריז ביום למחרת. אם הזוכה לא תיצור קשר תוך 48 שעות, הפרס יעבור לבאה בתור.

מה בפרס?

לטובת הפעילות אספתי מוצרים שהייתי שמחה לקבל בעצמי (ולמעשה את חלקם כבר יש לי) כך שתהיה הכי מזוהה עם האסתטיקה שלי, הטעם שלי וכל הדברים שאני אוהבת. הנושא הפעם הוא אווירת חורף נעימה עם תחושה של חו”ל, כי אם כבר לא טסים, אז לפחות לקבל מארז שמרגיש כמו ביקור במדינה אירופאית קרירה וכייפית, נכון?

+ פאזל של Ana Hard. מדובר באחת המאיירות האהובות עליי באינסטגרם אז כמובן כשהיא יצרה פאזל של 1000 חלקים הייתי חייבת להזמין אחד לטובת הפעילות. אם תרצו להזמין עצמאית, את הפאזל ניתן להזמין כאן.

+ קופסת אחסון מפלסטיק. נדמה לי שאתן כבר יודעות בשלב הזה כמה אני אוהבת קופסאות אחסון מהסוג ומוצאת שהן שימושיות לכל חלל בבית. הפעם מדובר בגודל הקטן שיכול להתאים לאחסון פיצ’פקעס במשרד, מוצרי אמבטיה, מוצרי איפור ואפילו אחסון מוצרים במטבח. את המוצר ניתן להזמין כאן.

+ נר של דיפטיק מקולקציית החגים במהדורה מוגבלת, הנר הוא Fleur Majeste בגודל מלא של 190 גרם. את המוצר ניתן להזמין כאן.

+ כובע צמר של אברליין בגוון Dark Mallard, ניתן להזמין כאן.

+ ספר האימה הקלאסי Rebecca של Daphne Du Maurier, ניתן להזמין כאן.

+ תה אנגלי בקופסת פח יפיפייה, ניתן להזמין כאן.

+ ספל שמגיע באריזה מטורפת (ברצינות, זה הכי יפה שראיתי ולא היה לי מושג שזה מה שאקבל), ניתן להזמין כאן.

+ גרבי בית מהקולקציה המתוקה של מורן טרסוב עם סופר פארם, ניתן להזמין כאן.

+ סרום ויטמין C של פיקסי, ניתן להזמין כאן.

+ בובי בראון Vitamin Enriched Face Base, ניתן להזמין כאן. (מדובר באחד ממוצרי הדגל של בובי בראון בטיפוח לטעמי, פריימר עשיר ויפיפה).

אז זהו, זה הפרס! לקח לי שבועות לאסוף הכל מתנה אחרי מתנה מהזמנות מחו”ל ואני כל כך שמחה שאחת מכן תחווה את כל הכיף הזה.