הרגלי הקניות שלי באייהרב ללא ספק השתנו עם השנים. עד לפני כמה שנים, הייתי מרכיבה סלי קניות ויוצרת הזמנות מאייהרב למטרות טיפוח ואיפור. אייהרב תמיד היה עוף מוזר במונחים של אתרי שופינג, עם מדיניות משלוחים לא כל כך ברורה עד הסוף שמתבססת על משקלי חבילות ובכלל, היצע לא ממש סקסי. זה לא אתר כמו קאלט ביוטי או ספייס NK שתמיד אפשר לבקר בהם במחלקת המוצרים החדשים כדי להביט בהשקות הנוצצות – אייהרב הוא אתר הרבה יותר סולידי, עם מוצרי טיפוח ואיפור לא מאוד טרנדיים אך מסקרנים ונגישים במחיר.

אלא שחוץ ממוצר או שניים שנתפסו בעיניי אז כאגדיים והשתמשתי בהם כמה שנים עקביות (על אף שכיום אני לא משתמשת), אני מודה שמחלקת הטיפוח באייהרב בדיעבד לא הותירה בי חותם עמוק. היה לה את המקום שלה בכך שלימדה אותי להכיר כל מיני מותגים ומוצרים נישתיים, אך כלכלית, להוציא ללא הרף הזמנות של מוצרים זולים מאייהרב גם לא היה הדבר הכי נכון שעשיתי.

מאז, אני מזמינה מאייהרב מוצרים מאוד ספציפיים: גביעוניות, מוצרי ניקוי לבית, מוצרי ניקוי שיניים, אולי חטיף מזדמן פה ושם. עם השנים נוצרה לי רשימת הולי גרייל מאייהרב שהיא מוצקה מאוד, אך אין בה שום קשר לטיפוח ואיפור, אלא היבטים אחרים בעולם הצרכנות. החלטתי לחלוק איתכן את רשימת הזהב שלי מהאתר, מוצרים שאת כולם הזמנתי יותר מפעם אחת ואני אוהבת עד מאוד. מוכנות?

אתן תראו לא מעט את מוצרי Mrs Mayers כאן בפוסט כי מדובר בחברת הניקוי החביבה עליי (כן, הגעתי לשלב בחיים שיש לי כזו, מה תעשו?). סקראב הניקוי הזה חביב עליי מכל לניקוי האמבטיה, הוא לא שורט ולא אגרסיבי מדי אך גם מסיר לכלוך בצורה אפקטיבית. ניתן להזמין כאן.

טוב, איימתי, לא צחקתי. הפעם מדובר בחומר ניקוי המשטחים האהוב עליי, של אותו מותג. ניתן להזמין כאן.

האובססיה ממשיכה, הפעם עם ניקוי הכלים. ספציפית ריח BASIL הוא בדיוק הריח שאני אוהבת והייתי מוכנה גם להתבשם בו אם Mrs Meyers יוציאו בושם באותו ריח. ניקוי כלים עדין אך אפקטיבי, כמו רוב המוצרים של המותג. ניתן להזמין כאן.

המוצר הזה ממש נוסטלגי בעיניי, כי היה לי קרם גוף בריח הזה בדיוק לפני בערך עשור. השד יודע איך השגתי אותו, יש מצב שייבאתי מאיביי והייתי מאוהבת בריח שלו שהזכיר לי מקדם הגנה עם חול ורוח ים. כשמוצרי פילוסופי נחתו באייהרב מיהרתי להזמין שוב את הנוסטלגיה הזו בבקבוק, ניסיתי עד כה גם את קרם הגוף וגם את חמאת הגוף ושניהם בעלי טקסטורה מעולה וריח משכר. ניתן להזמין כאן.

מדובר לטעמי בממרח הכי טוב שאי פעם ניסיתי, כזה שגם לוקח את נוטלה בסיבוב ואני יודעת שזו הצהרה גדולה, אבל תקשיבו לי: יש כאן שילוב של שוקולד מריר עם חמאת בוטנים, מה עוד צריך בחיים האלה? כמובן שאם מסיבה כלשהי אתן לא אוהבות שוקולד מריר, חמאת הבוטנים הזו מגיעה בכל מיני שילובים נוספים וסמכו עליי – אתן צריכות את זה. ניתן להזמין כאן.

אם יש משהו שאני יודעת להעריך, זה צ’יפס טוב כשאני פוגשת אחד כזה. צ’יפס בטעם שמנת ובצל, הוא כל מה שרציתי מצ’יפס ויותר מזה: הטעם הקלאסי עם אקסטרה חמיצות, אבל לא בצורה שמרגישה יותר מדי מלאכותית ודוחה. ניתן להזמין כאן.

אני מתגעגעת לשטרופוופל ההולנדי עד מאוד. אודה ולא אכחיש: לאלו יש נטייה להיות מעט מעופשים ובכל זאת, זה הטעם המוכר והאהוב שמשתלב כל כך טוב עם התה בחורף, מי יכול לסרב לזה? ניתן להזמין כאן.

לא יודעת לשם מה אני ממליצה על ניקוי הידיים הזה אם הוא ממילא אף פעם לא במלאי. נדמה לי שהצלחתי להזמין מאייהרב את ניקוי הידיים פעם או פעמיים, התאהבתי ומאז אין להשיג אותו יותר. הוא סוג של חד קרן, מוצר שאף פעם לא תמצאו במלאי באייהרב אבל הלב רוצה את מה שהוא רוצה ואני מסרבת לאבד תקווה, יום יבוא והוא יחזור למלאי, כך אני מאמינה. ניתן להזמין כאן (בכאילו).

כאן כבר מדובר באחד המוצרים שהם מאסט בעיניי ואני משתמשת בהם בלעדית לכביסה כבר שנה. אפשר לזרוק את השקיקים לתוך תוף הכביסה או לפורר לאזור הייעודי של חומר הניקוי, משאיר את הכביסה מבושמת בצורה כל כך נעימה וכמובן – נקייה. ניתן להזמין כאן.

אני משתמשת במשחת השיניים הזו כבר כמה וכמה שנים טובות ומהניסיון שלי היא היחידה שיכולה באמת להבהיר את השיניים במשהו כמו רבע או חמישית טון, מבלי להיות אגרסיבית. מעולם לא חוויתי איתה רגישות בשיניים או כל בעיה אחרת, אך כמובן שזה אישי, בכל מקרה, לתחושתי היא בטוחה יותר לשימוש בהשוואה למשחות הפחם שזמינות היום למטרת הלבנת השיניים. ניתן להזמין כאן.

גילוי נאות: את הגביעונית שלי אמנם הזמנתי מאייהרב אבל של חברה שהפסיקה לייצר אותה. לכן אני ממליצה על דיווה קאפ כי זו אחת החברות המוכרות בתחום, מבלי שניסיתי אותה ספציפית אבל מתוך כוונה מלאה להזמין אותה כשאצטרך. אני נוטה להאמין שאין פערים גדולים בין גביעוניות ממילא ולכן מעריכה שזה לא הבדל קריטי, אבל כך או כך אני מאמינה מאוד בשימוש בגביעונית ועושה בה יחד עם תחתוני מחזור שימוש בלעדי כבר זמן מה, סקרתי את המוצרים כאן. את הדיווה קאפ ניתן להזמין כאן.

מהם המוצרים האהובים עליכן מאייהרב? כתבו לי בתגובות!