כשזה נוגע לפתרונות אחסון גישתי ברורה: הם צריכים להיות גם מלאי שיק ולתפקד בנוסף להיבט הפרקטי – גם כפריט עיצובי לכל דבר. את האובססיה שלי לקופסאות האחסון של HAY אתן כבר מכירות ועכשיו הגיעה השעה לדון באופציה אהובה נוספת: מזוודות אחסון. אני זוכרת שעם המעבר לדירה הנוכחית לפני שלוש שנים חיפשתי מזוודות כאלה בנרות ואילו כעת, הודות למזוודות של מותג האחסון המדויק Hachiman , הזמינות לקנייה באתר טולמנ’ס DOT, אפשר לסדר את כל החפצים המפוזרים בקלות ובסטייל. המותג האכימן הוא מותג עיצוב יפני וכפי שתראו בהמשך הפוסט, העיצוב היפני המדויק בהחלט מורגש גם הפעם.

מזוודות האחסון של האכימן זמינות לקנייה בגוונים לא בנאליים, בעיצוב מונוכרומטי לחלוטין. הן מגיעות גם עם רצועת פסים בסגנון רטרו למקרה שתרצו לתלות את המזוודות על מתלה למטרת דקורציה. כל המזוודות עשויות מפלסטיק עמיד ומה שאני אוהבת בהן, זה הצבע האחיד גם ברמת התופסנים והסגירה של המזוודה. לרוב מזוודות כאלה מגיעות עם תופסנים בצבע כסוף או זהב, שזה יפה לחובבות הז’אנר אבל בזמן האחרון אני מעדיפה עיצובים כמה שיותר פשוטים ולכן גם אפילו התוספת המטאלית הקטנה מטרידה אותי. בעיצוב יפני כמו בעיצוב יפני, מקפידים על כל הפרטים הקטנים ואפשר לאחסן במזוודות הכל מספרים ועד צעצועים, בשלושה גדלי אחסון לבחירתכן. 

בגלל העיצוב החכם, הקומפקטי והשטוח של המזוודות – הן גם מתאימות לאחסון מתחת למיטות. היות והטקסטורה של המזוודות היא חלקה ללא חלקי מתכת מבצבצים – קל לשלוף אותן מתחת למיטות, לכן היה ולא תהיו מעוניינות להציג את המזוודות בפני עצמן, דעו שיש להן מגוון שימושים פרקטיים.

עוד אופציה שחביבה עליי בארגזים או במזוודות אחסון: להערים אותן אחת על גבי השניה, בייחוד כשהן בגודל שונה מהגדולה לקטנה, כדי לייצור אמירה עיצובית של ממש בחלל. פלטת הצבעים הזכירה לי את העיצוב שבחרתי לחדר העבודה (קליק לסיור המלא) ולמוטיב הקרקסי האהוב עליי כל כך. לכן החלטתי ליצור הצעת הגשה לחדר ילדים/ חדר משחקים, כי למרות שאין לי ילדים משלי, את האסתטיקה אני אוהבת עד מאוד ומשהו בחיבור בין המזוודות לפלטת הצבעים, השטיח והחיות התחבר לי בצורה מושלמת.

קול גירלז מקבלות כהטבה מיוחדת ובלעדית, 5% הנחה נוספים על כל מוצרי האחסון באתר טולמנ’ס DOT, כולל מוצרי האחסון של Hachiman וגם מוצרי האחסון של HAY ו- Ferm Living (אשר לא משתתפים בדרך כלל במבצעים נוספים), ההטבה היא בנוסף להטבות הקיימות באתר למשך ארבעה ימים בלבד בהקשת הקוד GOLUBA . ראוי לציין שאני גם אובססיבית לגבי קופסת האחסון בצורת הארנב אותה ניתן להזמין כאן  וגם קופסת האחסון המושלמת של Hachiman שאותה ניתן להזמין כאן. לכל קטגוריית האחסון באתר הקליקו כאן.

היות ומדובר במזוודות שאינן מיוצרות בקו ייצור מאסיבי, גם המלאי שלהן באתר מוגבל, לצד תוקף ההטבה שמוגבלת גם היא. 

עוד מוצר שאמנם לא תכננתי לכלול בפוסט, אבל הוא כל כך התכתב לי עם אווירת הקרקס עד שלא יכולתי לוותר – מחזיק הספרים של ZUNY. איזה דבר חמוד זה! הוא מגיע גם כמשקולת נייר וחוץ מאשר אריה, שהתאים כאמור בול לקונספט שעליו עבדתי, יש עוד שלל חיות חמודות שמחכות לכן באתר כמו עכברונים, תוכים, פילים, כלבי תחש וחתולים. כל המוצרים עשויים מעור סינתטי איכותי וזה ממשיך את הקו של פריטים פונקציונליים שיכולים לתפקד במקביל גם כפריטי עיצוב לכל דבר. לצפייה בקטגוריה (לא נכללת בקוד הקופון) הקליקו כאן.

איזה שימוש אתן הייתן עושות במזוודות האחסון?

פריטי הסטיילינג בפוסט: שטיח/ משטח פעילות – מכאן, בובת ארנב, בובת במבי וצלחת דיוויד בואי – ישנות, אין לינקים זמינים, הספר “היידי” – מכאן, הספק Good Night Stories Rebel Girls – מכאן