קצת מצחיק אותי לדבר על צווארוני פיטר פן במונחים של טרנד לוהט כי אני זוכרת הוא עשה קאמבק גם לפני כמה שנים ואני מניחה שגם כמה שנים לפני כן, אבל אני לא צריכה לומר לכן שעולם האופנה עובד בצורה מחזורית והנה אנחנו כאן – מדברות שוב על צווארונים מודגשים. הפעם, כך נדמה, הם גדולים מהחיים: כנראה במטרה לספק אלטרנטיבה חורפית לטרנד השרוולים התפוחים. ההגיון אומר שהשרוולים הגדולים לא ממש פרקטיים מתחת לג’קטים ומעילים (קונספט פראי שטרם נראה במחוזותינו) ולכן מעבר הפוקוס מהשרוולים לדקולטה הוא רק מתבקש.

אחד המותגים הבולטים לעשות שימוש בטרנד הם GANNI שאף ייצרו צווארונים כאקססורי שאפשר להלביש על פריטים קיימים במטרה להתכתב עם המגמה ואני מניחה שבמהלך החורף נראה לא מעט דוגמאות כאלה: גם לפריטים עם צווארוני פיטר פן וגם לצווארונים נשלפים. בגזרת המותגים הנגישים יותר, אנד אדר סטוריז עושים חיל בכל הנוגע לטרנד ואפשר למצוא מגוון וריאציות שונות במותג.

על אף שאני מעריכה את הפוטנציאל למשחק הטקסטורות של הצווארונים בשילוב עם ג’קטים מעל ובאופן כללי, מחבבת את הרעיון לאזן צווארון בעל מראה עדין כל כך עם פריטי לבוש נקיים כמו ג’ינס בגזרה ישרה ומגפיים בעלי סוליה גסה – עבורי זה טרנד שהוא בגדר לראותו בלבד. כחובבת סגנון נקי יותר, אני לא רואה את עצמי מתהלכת עם צווארון פיטר פן ובכל זאת, זה לא סותר את העובדה שזה טרנד שאני נהנית להביט בו ובמגוון האפשרויות שהוא מייצר.

מהי עמדתכן לגבי הטרנד? מתחברות?