האם יהיה שלב שבו לא ארצה את כל תכולת האתר מאברליין במלואה? שואלת עבור חברה. גם הפעם אברליין עשו את זה עם קולקציית סתיו – חורף בעלת פלטת גוונים מהודקת ובהשראתם, אני לגמרי רואה את פלטת הגוונים הזו מככבת גם במלתחה שלי העונה: כחול-אפור, אדום- כתמתם, בז’ וכמובן שחור. פלטת גוונים אשר בשילוב גם גזרות בייסיק מדויקות, אפשר לשחק איתה בכל מיני דרכים מבלי לחשוב על זה יותר מדי.

אני יכולה להעיד, שחלק מהפריטים שמופיעים כאן בווישליסט הם כבר פריטים שנחתו אצלי ועל אף שלא עשיתי עדיין שימוש באף אחד מהם, הודות למזג האוויר הבלתי נסבל והסגר – מרושם ראשוני אני יכולה להעיד שהם מוצלחים. ג’קט הקנבס בעל גזרת אוברסייז נעימה וכיפית, סוודרי האלפקה הם דגמי הסוודר האהובים עליי מאברליין עוד משנה שעברה ותיק הסטודיו, הו תיק הסטודיו. כבר הכתרתי אותו כפתרון נגיש יותר לתיקים של סלין ואני עומדת מאחורי דעתי, הוא כל כך מוצלח ונראה הרבה יותר יקר מכפי שהוא באמת.

מזכירה שבכל הזמנה ראשונה מהאתר מקבלים 10% הנחה וגם לגבי המע”מ אין צורך לדאוג, אין הפתעות נוספות במעמד הגעת החבילה לארץ היות ואת כל הסכום במלואו משלמים מראש בקופה. במה אתן חושקות מתוך הקולקציה החדשה?