האם בית הקפה החדש מבית דלאל מזכיר לי את אנג’לינה? לא.

האם בית הקפה החדש מבית דלאל גורם לי להרגיש כמו בפריז? גם לא.

ובכל זאת, אין פריז ולכן בהיעדר ברירה אחרת, אגדיר את Chez Dallal כמו נקודת המפגש בין אנג’לינה לארומה, מראות צרפתיות עם השתקפות של אוטובוסים של דן. האם זה עושה את העבודה? בהחלט כן. האם זה באמת נוטף שיק צרפתי? אל תיאלצו אותי לענות על זה שוב.

למרות כל הנאמר, נהניתי ב- Chez Dallal עד מאוד. האווירה הכאילו צרפתית לא בדיוק קנתה אותי, אבל האוכל ללא ספק היה טעים. מדובר במקום חדש ברמה שלא היה ניתן למצוא לגביו מספיק פרטים ברשת (גם לא באתר של דלאל) ולכן מצרפת לנוחיותכן תפריט: 

מדובר בבית קפה קטנטן ביהודה מכבי 73, שנפתח כל יום ב-08:00 למעט יום שבת. אפשר לבחור במגוון כריכים וקינוחים מהויטרינה או להזמין מהתפריט. 

במקום צוות אדיב מאוד שמקפיד על הנהלים, אם כי כאמור זה לא באמת מספיק משמעותי כי לא ניתן לשמור על ריחוק במקום עצמו (אך אפשרי במקומות בחוץ). עם צבעוניות פסטלית מכוונת אינסטגרם ותפריט שהוא יפה לא רק בצילומים אלא גם במבחן הטעימות.

אנחנו בחרנו בארוחת הבוקר של מיס סאנשיין וסופר סקרמבל סלמון בול: הגבינות היו טריות, הבייגלים והטוסטים עשויים היטב, הביצים עשויות מעולה והסלמון היה טרי. בנוסף לכך חלקנו פרובנס תות: פרנץ’ טוסט בריוש חלה עם מסקרפונה, ריבת תות וסוכריות שקדים קלויים מעל – היה מעדן. הוסיפו לזה גם קפה לא רע בכלל וקיבלתן ארוחת בוקר משודרגת פלוס אם אתן גרות באזור. 

לסיכום, הייתי מוותרת על העיצוב שהיה מקושקש לטעמי. אם אתן מצפות לאווירת פריז שאליה ככל הנראה ניסו לכוון כאן – פחות הכיוון. יחד עם זאת, אם אתן בונות על ארוחת בוקר כייפית ממרכיבים טריים ובמחירים מתקבלים על הדעת? הגעתן למקום הנכון! לא מדובר במקום שהייתי יוצאת אליו באופן מיוחד מהבית אבל אם אתן באזור הצפון הישן, דעו שמתחת לשכבות הקיטש הפסטלי של האינסטגרם – נמצא בית קפה משובח.