אוסף דברים רנדומליים לחלוטין הפכו לפייבוריטים שלי לאחרונה אז אמרתי לעצמי: היי, למה לא להפוך את זה לפוסט?

נתחיל עם Prat Living, כי כל מה שאני קונה שם הוא בול. צמד המטחנות שהן הדבר הכי נוח ואסתטי, המגש הורדרד לסירים שנראה כמו פיס דקורטיבי לכל דבר. היום מתחיל סייל בחנות ובאתר ובכנות? חוששת לחשבון הבנק שלי. אעדכן. ניתן לעקוב אחר הפרסומים בעמוד האינסטגרם של המותג, ממש כאן.

נדמה לי שכבר הצהרתי שאני רוצה להתנסות בדרכים שונות למיצוי קפה והנה, זה קרה. את ה- Chemex קיבלתי בירושה מחברה ובעוד שאני עדיין לומדת את הטכניקה להכין את הקפה בדיוק כמו שאני רוצה – אני לגמרי נהנית מהתהליך. את המוצרים ניתן להזמין כאן. 

בחיפושיי אחר מדריכים ראויים נתקלתי בערוץ שלם של קפה של ג’יימס הופמן, פיינשמקר כזה עוד לא פגשתי. הסרטונים שלו וצורת ההגשה הם פשוט תענוג ואני יכולה להמר די בביטחון שהוא גם מכין קפה לא רע בכלל.

ציפורניים ארוכות ברמה כזו לא היו לי כבר שנים אבל עם שלי לוגסי הכל אפשרי. מניקור הג’ל שלה הוא היחידי שמחזיק עליי שלושה שבועות שלמים ומיותר לציין שמדובר בעבודת אמנות של ממש. אפשר לראות עבודות נוספות ולקבוע תורים כאן.

אמנם הקמפיין הפרסומי שלי באינסטגרם איתם כבר נגמר ובכל זאת, אני חייבת להמליץ מכל הלב על מוצרי Reelie ובדגש על מוצרי השיער. השמפו עם המסיכה בשילוב עם התספורת החדשה והקצרה – הדבר הכי טוב שקרה לשיער שלי. חוץ מהמוצרים אני לא עושה שום דבר אחר לשיער והוא פשוט מסתדר כל פעם. תענוג. לפרטים נוספים הקליקו כאן.

עציצים נדירים הם המיינסטרים החדש? טרפת העציצים באינסטגרם יכולה להצביע שכן. אני יכולה לגמרי להבין גם למה זה לא כוס התה של כל אחת אבל הג’ונגל האורבני שלי מביא לי הרבה שמחה. אוהבת את הקלאדיומים הצבעוניים, נהניתי לטפל בהם, נהניתי להביט בהם. רוב העציצים בתמונות נרכשו ממגדלים פרטיים ומשתלת על הדרך.

זנחתי את רשימת הספרים המקורית שלי לטובת ספרות פמיניסטית, כי הלב והמוח היו צמאים לזה. כרגע אני קוראת את Period Power של מייסי היל שעוסק בנושא שכבר נגעתי בו בעבר במגזין: האופן שבו אנחנו יכולות לרתום את ההורמונים והמחזור החודשי לטובתנו. הספר הבא יהיה Come As You Are שעוסק בגישת סקס פוסיטיב שגם אותה אני מקדמת לא מעט לאחרונה.

כמה מהאמניות האהובות עליי הציעו לאחרונה יצירות מקוריות שלהן למכירה, שזה די מטורף בעיניי. אמנות היא פשוט דבר שמרחיב לי את הלב ואם יש לי אפשרות להשקיע בעבודות של אמניות שאני אוהבת – אני עושה זאת בשמחה. הראשונה היא יהלי זיו שהציעה גזירות נייר בעבודת יד כתמורה לתרבות של סולידריות – וכמובן שדאגתי למסגר את זה בהתאמה אישית אצל אריק מקור המסגרות בחולון. השנייה שהזמנתי ממנה איור מקורי ב-200 ש”ח היא אור לפיד, אחת המאיירות החביבות עליי. איזה תענוג של יוצרות יש כאן בארץ!

מטי מדגימה את האהבה שלי לקופסאות אחסון צבעוניות שפזורות אצלי בגדלים שונים בכל רחבי הבית. את הקופסאות ניתן להזמין באתר של טולמנס דוט וכשזה לא במלאי – אז ממש כאן.

מה אתן אוהבות לאחרונה?