תראו, עבודת המחקר לפוסט הזה הייתה מורכבת, מאתגרת. לא פשוטה. יחד עם זאת, לקחתי על עצמי את המשימה, כי זו חלק מהמחויבות שלי, כלפיכן: לבדוק ויברטורים ולהמליץ על הפייבוריטים שלי. רגע לפני שנצלול עמוק פנימה, דיסקליימר קטן: לכל אחת מאיתנו יש דרכים אחרות ליהנות ולגמור – לכן מה שעבד עבורי לא יעבוד בהכרח עבורכן, אבל אלו הן ההמלצות שלי, שנבדקו על גופי, הקרבה למען המדע. על לא דבר.

מדריך הטניס

הו מדריך הטניס, הראשון שלי ועד היום אחד האהובים. הוזמן עם השקת מחלקת הסקס בקאלט, אז למדתי שלא חייבים להוסיף רק מוצרי טיפוח לסל הקניות. צעצוע בסיסי אך לא יותר מדי: מיועד לשימוש פנימי תוך כדי אוננות או כגיבוי בקבלת מין אוראלי. אישית אוהבת אותו לשימוש סולו, רק אני והמדריך. הוא מגיע עם מגוון רמות רטט, לרוב אין לי צורך לנסות את כל המצבים. המחיר שלו נוח למדי ואני עדיין ממליצה עליו בחום לכל מי שרוצה להיכנס לתחום (ולא רק).

Sona Pink

מדובר בויברטור היניקה הראשון שלי והו מאמא (אולי בעצם לא כדאי שאזכיר את אמא שלי בפוסט הזה) – הוא עושה פלאים. מורגש אפקט יניקה עדין על הדגדגן עם אופציה לשלוט ברמת הרטט. השימוש בו הוא טיפה פחות אינטואיטיבי מהמדריך הטניס אבל אפשר ללמוד להשתמש בו ללא קושי ואני גם חושבת שהפעם מדובר במכשיר שמתאים יותר לשימוש סוליסטי מאשר עם פרטנר/ית כי אני לא רואה איך אפשר אחרת לקבל פידבק להנאה של הצד השני מהמכשיר.

המכשיר הזה מעט שקט יותר ממדריך הטניס, הוא מגיע באריזה יפיפיה שיכולה לשמש כמתנה לכל דבר והוא עולה 320 ש”ח + 50 ש”ח שנדרשתי לשלם על עלויות מע”מ. לא מכשיר מאוד זול אבל גם לא הייתי מקטלגת אותו כמכשיר פרימיום. לדעתי כל אחת צריכה לנסות ויברטור יניקה בשלב כלשהו: הוא מצריך עקומת למידה קצת יותר ארוכה מהרגיל אבל הו, זה שווה את זה.

Pebble של My VIV

מדובר במכשיר קלאסי למתחילות: קטן, קומפקטי, בסיסי מאוד, עושה את העבודה בלי הרבה רעש וצלצולים. החסרון היחידי זה שהוא קצת מחלטר לפעמים בביצוע שלו וצריך להוציא את הסוללה ולהחזיר – שזה לא בדיוק אידיאלי כשרוצים לאונן, אבל חוץ מזה, בעיניי מדובר באביזר המושלם למתחילות והוא כל כך זול, שאין סיבה לוותר על הזמנה שלו. יש בו גם כל מיני מצבי רטט והוא מאוד שימושי בזכות הצורה שלו: אפשר להגיע בדיוק לנקודות הרצויות, לעשות בו שימוש גם עם פרטנר/ית וגם לבד, מוצר מגוון ומעולה, עם גליצ’ים קלים בביצועים.

ויברטור מאמאזון (לא יכולתם לדאוג לשם?)

אני לא מצליחה להבין את המכשיר הזה וחוץ מאשר להחדיר אותו לאוזן פחות או יותר ניסיתי הכל כדי ליהנות ממנו. לא עבד לי בקיום יחסי מין, לא עבד לי באוננות – משהו בצורה שלו פשוט לא עובד עליי וזו הסיבה שבגללה פתחתי את הפוסט בדיסקליימר: זה מאוד אישי. אני בטוחה שאין שום בעיה במכשיר: הוא קומפקטי עם מגוון מצבי רטט כמו שאר המוצרים ברשימה, אבל משהו בצורה שלו פשוט לא מתחבר איתי, אז כנראה שגם זה קורה.

מה השלב הבא? ראיתי שיש כמה צעצועים בהנחה בקאלט ביוטי, כולל הבלרינה שירדה  ב-150 ש”ח ואני שוקלת לנסות אותה. יש לכן המלצות? מוזמנות לכתוב בתגובות.