נדיר שאני מראה את חדר השינה שלי בתוכן השונה שאני מעלה ולא בכדי: אני מאוד אוהבת את החדר, יחד עם זאת, הוא ללא ספק החלל הכי קטן בבית. בעוד ששאר החדרים מרווחים יותר ויש להם פונקציונליות שונה, לחדר השינה יש תפקיד אחד בלעדי – לישון בו. לכן, במקום לעצב את החלל סביב פיס מסוים, החלטתי שהפעם אני מאפשרת לתפקיד שלו להכתיב את העיצוב. 

להבדיל מיתר החדרים שמתאפיינים בסגנון עיצוב אקלקטי וצבעוני, הפעם רציתי אווירה מרגיעה יותר. מעט הצבע שאתן רואות פה, גם אותו החלטתי להכניס לחדר יחסית לאחרונה אחרי שכבר הרגשתי שהוא יותר מדי מונוכרומטי במונחים שלי. המטרה הייתה: כמה שפחות סטאף, כמה שיותר מאוורר ובאווירה נעימה. מהסיבה הזו תליתי מראה בחדר (ישנה, מחפצים) כדי ליצור אווירה של חלל גדול יותר, מהסיבה הזו בחרתי בוילון פשתן קליל שהזמנתי לפני כמה שנים מסייל הבלאק פריידי באורבן אאוטפיטרס.

מעבר לכך, אנחנו דואגים לשמור על השידות נקיות מחפצים (כאשר עצם העובדה שהן שונות, זה כבר מוסיף לדעתי לייחודיות של החלל). אפילו בבחירת הפרינטים דאגתי שזה יידבר באווירה של המקום המרגיע. בדרך כלל בחרתי לחדר השינה במצעים בהירים, אבל לאחרונה כחלק מהניסיון לשחק קצת עם צבע, הזמנתי דווקא מצעים כהים יותר ואני אוהבת את התוצאה.

חדר השינה שלנו בנוי כסוויטת הורים, כלומר מחובר אליו גם חדר ארונות קטן מאוד אך תכליתי וחדר שירותים. בנוסף, תוכלו לראות את מטי מככבת כמעט בכל פריים ופריים – וזה די הגיוני, כי היא בעלת הבית ואנחנו למעשה שוכרים את הדירה ממנה. 

כמה המלצות

+ המצעים הם מאתר My ומאז שגיליתי את מצעי הכותנה מצרית סאטן 500 אין דרך חזרה. אני קוראת להם מצעי ביונסה וזה כבר הסט השני שחטפתי במבצע. מחיר נהדר, צפיפות חלומית וווייב של חדר במלון. 

+ השידה שבצד שלי של המיטה היא מהאתר Swoon Edition, ייבאתי אותה לארץ באופן מיוחד. כתבתי פוסט שלם על התהליך ממש כאן.

+ הכרית הגדולה היא מהחנות Moi Milli שגיליתי באמצעות שנטי והיא אחת היפות, בכללי החנות הזו מושלמת. 

+ המסגרות נעשו בהתאמה אישית אצל אריק מקור המסגרת בחולון ובכללי זה הטיפ הכי גדול שלי, לא משנה באיזה חדר מדובר: להשקיע במסגור. זה משדרג את הפרינטים ומעניק להם את הכבוד הראוי להם.

+ המנורה היא אמנם מרהיבה, אבל היא מאתר Trouva שהפסיקו לשלוח לארץ בתקופת הקורונה.

+ כל כלי הקרמיקה בחדר הם של Abs Objects

+ הפרינטים: הפרינט של הראש הוא של בוריאנה מיכלובסקה, הרישום האמצעי הוא רישום מקורי של גיסי אדי שרגא והפרינט של הכסא הוא מהאתר The Poster Club.

איזה חלקים בדירה יעניין אתכן לראות עכשיו? מוזמנות לכתוב לי בתגובות!