בניסיון לגוון קצת את הבילויים שלי לאחרונה וכמה שיותר באוויר הפתוח, הרחקתי עד למטה יהודה. שם, ב”משק שגיא“, בקטיף ובפיקניק בפורמט שנוצר בימי הקורונה – העברתי את אחד מימי הכיף הכי יפים שהיו לי לאחרונה. 

קודם כל אספר שבנסיעה הזו חנכתי עדשה חדשה וזה הפך את הטיול והתמונות בו למהנות עבורי במיוחד. אספר על ציוד הצילום שלי בפוסט מיוחד עוד השבוע. אבל גם בלי קשר לציוד הצילום ששדרג לי את הנסיעה, זו דרך מעולה ליהנות ממזג אוויר נעים (!), ארוחה נעימה ונוף שאין שני לו בארץ – במושב תעוז. ממליצה בחום להגיע אחר הצהריים כדי ליהנות מהשקיעה וגם ממזג אוויר נעים שאפשר לפגוש רק באזורים האלה בארץ בתקופה הזו של השנה.

עמוד האינסטגרם שלהם ממש טרי, הוקם בסוף אפריל ובכלל, כל מה שקשור בביקור במשק מרגיש מאוד ראשוני ולא ממוסחר, מה שמאוד אהבתי. אנחנו בחרנו באופציית הפיקניק המפנקת שכוללת מגוון גבינות, בקבוק יין, אופצייה לשני ממרחים מתוך שלושה, ירקות טריים וקרקרים מצוינים. בחרנו בפינת הפיקניק של גינת הירק שהייתה מבודדת, שקטה והיה בה נוף מטריף, בייחוד בשקיעה. עלות “המפנקת” היא 290 ש”ח לזוג והיא מקנה גם קטיף חופשי של פטל שחור ואדום (ואוכמניות בעונה), סיור במשק וכאמור גם הפיקניק עצמו, זה העביר לנו שעות וזו הייתה חוויה ממש נעימה. אפשר גם לקנות פטל הביתה (בתשלום נוסף).

עמדת הפיקניק שלנו ולילה שבאה לארח לנו חברה.

היקף הארוחה היה ממש מספק לזוג.

נשארנו כאמור עד השקיעה וראינו איך החמניות, הידועות גם בתור הפרח הכי מקריפ בעולם – הלכו לישון.

לתיאום הגעה מומלץ ליצור קשר במספר 0507406459 עם אפרת, ממליצה שוב בחום רב לתאם את ההגעה לשעות אחר הצהריים כדי שלא יהיה חם כל כך (בייחוד אם אתן מגיעות בשבוע הקרוב שבו יהיה עומס חום כבד). קליק לאינסטגרם של משק שגיא, ממש כאן.