אוקיי, סייל הקיץ של אברליין התחיל! החלטתי הפעם לבחור בתופינים מתוך הסייל, ברובם התנסיתי בעצמי ויכולה להבטיח ממקור ראשון שהם מעולים – כדי להבטיח קניות כמה שיותר מוצלחות. 

שימו לב שאת המע”מ אתן מתבקשות לשלם מיד בקופה. זו כנראה השאלה הכי נפוצה שאני מקבלת לגבי אברליין: איך מתחמקים ממע”מ. ממע”מ לא ניתן להתחמק ואם כבר, מוטב לשלם אותו במעמד התשלום כדי שלא תהיינה הפתעות. יכול מאוד להיות שתתבקשו גם להזין Tax ID, זה הליך רגיל לגמרי שכולל הזמנת מספר תעודת זהות. פריטים בסייל הסופי לא ניתן להחזיר.

הפריטים שמאסט בעיניי להזמין כי הם מאוד מוצלחים: הקבקבים הסרוגים, חצאית הג’ינס, אחד האוברולים, הסנדלים עם הרצועות הדקות (הוספתי גם את הסנדלים העבים כי אני אכן חורשת עליהם, אבל הם אצלי כבר מעל לשנה ומשפשפים אותי עד היום), תיקי ה- Form. אני חושבת שאברליין גם מעולים בכל החולצות שלהם: גם אלו שעשויות מויסקוזה, גם אלו שעשויות ממשי וגם אלו שעשויות מפשתן. עוד דבר מוצלח שהתגלה כהפתעה: מכנסונים! גם אלו עם הגומי, גם אלו המחויטים שעליהם קיבלתי המון מחמאות, אברליין ממש טובים במכנסיים קצרים.

ג’ינסים לא כללתי כמעט הפעם, כי הגזרה האהובה עליי, הצ’יקי – לא נכנסה לסייל. גם לא כללתי שמלות, כי אני עצמי נפלתי עם שמלה מהסייל הקודם שלא התאימה ובכללי, אני מקבלת רושם שלמעט שמלות רחבות עם גזרה ישרה שבה הם מצטיינים, הם לא כל כך טובים בשמלות מותאמות לגוף לכן קשה לי להמליץ עליהן בלב שלם. מה אתן מזמינות מהסייל? כתבו לי בתגובות!