את מאיה לא הכרתי באופן אישי אלא באמצעות האינסטגרם וגם שם, לא היה הרבה שיכולתי ללמוד עליה כי הפרופיל שלה פרטי. עם זאת, בכל פעם שהיא פנתה אליי במסרים הפרטיים עם המלצה חדשה, הייתי משוכנעת שאנחנו אותו אדם. גיליתי שאנחנו אוהבות אותם מעצבים, אותם מוצרים, אותו סגנון והחלטתי להמר: אמרתי לעצמי, לא ייתכן שאישה כזו גרה בבית לא נאה, אני מתכוונת לנחות אצלה בסלון ולקוות לטוב. ובכן, ההימור הזה השתלם:

הנה שוס: הארון הזה הוא מאיקאה עם חיפוי של Pretty Pegs מעליו.

מאיה גרה בבניין שימור יפיפה בתל אביב, עם לב בן זוגה, אלה הבת שלהם והכלבה המתוקה של המשפחה. מאיה עוסקת בתחום הסייבר ותוך כדי שיחה, גיליתי גם שעלינו לארץ באותה שנה (1990), גרנו בעבר באותה עיר (אשדוד) ואנחנו אוהבות עציצים, אנתרופולוג’י ודברים יפים לבית. 

מאיה מספרת שאת הטון לעיצוב הבית הכתיב אופי החלל עצמו: לא ניתן להתעלם מעבודת השימור שנעשה בבניין, מהתקרות הגבוהות ומהחלונות היפיפיים. בנוסף לכך, היות והדירה שכורה, מאיה בחרה להוסיף אישיות משלה לחלל באמצעות משחקי צבעים וטפט בחדר השינה שאותו הזמינה מאלי אקספרס והוכיח את עצמו כהצלחה גדולה ולא יקרה.

בכל הבית, האקלקטי והמודרני למראה, אפשר גם למצוא נגיעות פולקלוריסטיות – מחווה למורשת של מאיה ולב, וזה מקסים בעיניי.

חדות העין מביניכן בוודאי יזהו מגוון פריטים תואמים שיש גם לי ולה – ולא בכדי. אחד הדברים שהייתי שמחה שהיו לי משותפים איתה והם אינם זו ספת הקטיפה המרהיבה הזו, שנקנתה בטולמנס – והיא נוחה בדיוק כפי שהיא יפה.

בגדים מאיה קונה בעיקר ביוניקלו בחו”ל וב-TRES, המעצבות הישראליות החביבות גם עליי.

הסגנון האופנתי של מאיה מינימליסטי וכולל חולצות טישירט עם פרינטים גאוניים (כפי שתראו בהמשך), מכנסי ג’ינס וחצאיות פרחוניות.

חדר השינה של מאיה ולב הרס אותי! הריהוט זו עבודת נגרות מדהימה של OAK, הטפט הוא בהחלט המוקד של החדר מבלי להעמיס עליו ואי אפשר כמובן להתעלם מהקרמיקה של Abs Objects, הקרמיקאי האהוב גם עליי. חדר מאוורר, גדול, עם תאורה מושלמת – בעל אמירה ואישיות, אך בכל זאת מרגיע ונעים.

אהובה עליי במיוחד העובדה שהבית אמנם נראה כאילו יצא מדפיו של מגזין עיצוב ובכל זאת, ניכר שזה לא מוזיאון, יש בו אווירה חמימה וניכר שזה בית שבאמת חיים בו.

מראה של חולצות טישירט מקופלות ומסודרות עושה לי טוב בלב, שתדעו.

באיפור וטיפוח מאיה מספרת שהייתה הרפתקנית יותר בעבר, אבל עכשיו היא נמצאת בשלב שבו היא יודעת מה עובד עבורה ומסתפקת בזה. באיפור היא אוהבת את ליין המוצרים הטבעיים של ILIA ובטיפוח היא משתמשת בעיקר ב- Drunk Elephant

עוד כמה לינקים אהובים על מאיה לסיום:

+ המצעים האהובים עליה מכאן

+ זרי הפרחים האהובים עליה מכאן

+ תכשיטים יפים מכאן

+ זרים מיובשים מכאן

+ אתר הום סטיילינג ששולח לארץ 

+ המעצבות שעזרו לה לתכנן את הדירה, כאן

תודה רבה למאיה על האירוח ועל היותה קול גירל משובחת!