אני לא יודעת אם אתן מרגישות את זה, אבל יש אווירה של סבנטיז באוויר. בעצם, יכול להיות שזו רק אני והאובססיה שלי לצבעוניות צהובה – אדומה – כתומה. בכל מקרה, היא כאן ואנחנו נצטרך להתמודד עם זה, כי כולנו בזה ביחד, אז קדימה לא להתנער מאחריות הקשורה בי רק כי זה לא נוח ואני מתאבססת לגבי צבעים, שזה די מביך. עד כמה המצב חמור? יש לי כמה ראיות מוצקות.

אלה הציפורניים החדשות של וכן, צילמתי אותן על רקע פיצה. מהלך לא ברור ויש שיגידו שמפוקפק, אבל היי, גם פיצה היא בצבעוניות צהובה – כתומה ומכאן והלאה רק אלוהים תשפוט אותי. את המניקור המופלא עשתה לי שלי שאותה כבר פגשתן בפוסט סיור הבית והיא אחת הקול גירלז האחרונות שלנו. לפרטים נוספים קליק כאן.

הבא בתור הוא הספר Women Don’t Owe You Pretty של פלורנס גיבן, אחת הדמויות הפמיניסטיות החביבות עליי באינסטגרם. על אף שהיא רק בת 22, היא אמנית ומעצבת מבריקה, עם לוק כללי של פארה פוסט – מה שמסביר גם את הווייב של הספר, שאותו כתבה ואיירה בעצמה. הספר הוא לא מניפסט מחכים ברמה של וירג’יניה וולף, אבל הוא בהחלט מספק מבוא מצוין לפמיניזם ומנגיש בצורה פשוטה וברורה מושגים כמו הסכמה ופריבילגיות. את הספר ניתן להזמין כאן.

אם כבר בספרות עסקינן, זו הזדמנות מצוינת לספר שבכנרת זמורה יש הטבה על ספרי המתח האהובים ביותר, בין השאר של הרלן קובן וגיום מוסו. מזכירה לכן להשתמש בקוד CoolGirl2020 כדי לקבל 15 ש”ח הנחה בנוסף להטבות הקיימות, קוד הניתן למימוש יותר מפעם אחת. את הספרים שבמבצע תוכלו למצוא כאן.

יש ארבע פרסונות אינסטגרם שאני עוקבת אחריהן בהתלהבות ומבטאות בעיניי את אסתטיקת הסבנטיז באופן מושלם, הראשונה היא Liv Purvis, אחת הבלוגריות האהובות עליי ביותר שהאסתטיקה שלה רכה ומתקתקה. השניה היא Charlotte Jacklin שמתמחה בעיצוב פנים צבעוני ובאוסף שמלות סבנטיז יפיפיות שהן כולן מיוצרות בסחר הוגן ומתאימות גם לשלל מידות. תוכלו לעקוב אחר ליב כאן ואחר שרלוט כאן.

שתיים אהובות נוספות היא Taylor Sterling שיש לה גם טעם מושלם במוסיקה והיא אחת העורכות הראשיות ב- A Glitter Guide ו- Emily Jane Lathan שהיא גם השראת ציפוניים נהדרת וחובבת עציצים גדולה. אחר טיילור ניתן לעקוב כאן ואחר אמילי ג’יין כאן.

כל כלי הקרמיקה בפוסט שייכים לאמן הקרמיקה האהוב עליי Abs Objects שעורך מפעם לפעם מכירות סמפלים ולכן ממליצה לעקוב אחריו באינסטגרם, ממש כאן. לכלים שלו יש ממש אווירה של רטרו וביום מן הימים אני יודעת שכד האישה הענק שלו יהיה שלי. 

עד לאחרונה המרץ’ שלי היו משוייכים לחשבון הפטריאון, כלומר רק תומכות בדרג גבוה וחדש היו יכולות לקבל את המוצרים לבחירתכן בהתחייבות לרבעון. זה הרגיש לי לא נכון ולא קול: אז לאחר התנסות מהירה, החלטתי להוציא את המרץ’ החוצה – אל חנות ההדפסים שלי בסוסייטי6, כך שאפשר יהיה לבחור במוצרים באופן חופשי וללא שום התחייבויות או מגבלות. אפשר לגמרי לראות שהצבעוניות השולטת היא בדיוק הצבעוניות שעליה כתבתי כל הפוסט, אז חגיגה! ניתן להזמין את המוצרים כאן.

לא אעזוב אתכן לפני שאציג תמהיל של שמלות וגם כמה פריטי עיצוב לבית שהם כולם באווירת הסבנטיז. לא ציפיתן כאן לטוויסט בעלילה פתאום, נכון?