ברגע שראיתי שהפטריאון שלי צובר תאוצה וזה לא רק משהו שפנטזתי עליו עם עצמי – החלטתי להציב לעצמי מטרה, להגיע ל-300 תומכות תוך פרק זמן של חמישה חודשים. הפטריאון שלי הוקם רשמית ב-25 במרץ במטרה לספק לעסק שלי עורק חיים כדי שלא יקרוס כלכלית בתקופת הקורונה ולא רק שזה התקבל בהבנה – זה התקבל בחיבוק גדול. פטריאון זו פלטפורמה שמאפשרת לאנשים מכל העולם לתמוך כלכלית וחודשית באמנים וביוצרים האהובים עליהם, מדרגות תמיכה שונות ומתחדשות אוטומטית וכל תומכת יכולה לבחור את הדרג שמתאים לה כלכלית וגם את התמורות שהיא מעוניינת לקבל במסגרת הדרג שבחרה בו.

מתחילת הדרך היה לי ברור שכל מה שאני יכולה לעשות הוא לבקש: אני לא מתחננת, אני לא דורשת, אני לא מציבה אולטימטומים. אני מבקשת מכל מי שיכולה ומאמינה ביצירה שלי שתתמוך בה כלכלית. מהצד שלכן, התמיכה הזו הייתה אמירה לכל דבר: הבחירה לאצור את התוכן שאתן צורכות, לשלם על תוכן שעושה לכן טוב, לתמוך כלכלית בעשייה של עסק נשי ומקומי. 

ככל שהפטריאון המשיך לצמוח ומצאתי את הקול שלי גם בו, גיליתי פלטפורמת תוכן חדשה ומסקרנת – תת קהילה בתוך קהילה גדולה. שם התחלתי להקליט פודקאסטים שהתהוו לכדי חלק ממש חשוב בעשייה שלי בפלטפורמה, שם התחלתי לכתוב פוסטים שבועיים נפרדים מהתוכן שעולה במגזין, שם שיתפתי לראשונה במסע שלי להורות, שם אנחנו מנהלות לייב חודשי – שם נוצרה במה שונה מהבמה שיש לי כאן במגזין ובאינסטגרם, במה פרסונלית יותר ומסקרנת, שטומנת בתוכה הרבה פוטנציאל וקשר אישי.

אז גם החלטתי להציב לעצמי מטרה לחודש הקרוב – 300 תומכות. אנחנו נמצאות כעת ב-220 תומכות כך שזה יעד מכובד אך לא מנותק מהמציאות, יעד שאני יודעת שאגיע אליו כמו שבניתי את העסק שלי ואת התמיכה בפטריאון עד כה. בכל פעם שאני מגיעה ליעדים חדשים, אני גם מציבה לעצמי מטרות חדשות בכל הנוגע לציוד ולתוכן שאני רוצה לשפר ולשדרג. במדרגה הקודמת, של ה-200 תומכות, קניתי מיקרופון חדש עבור הפודקאסטים ואילו הגעה למדרגה החדשה תעניק לי את הפנאי והמרחב הכלכלי להתנסות בתוכן חדש- ישן עבורי: וידאו.

הפטריאון מקבל גם סרטונים

תוכן הוא כלי שמעניין אותי על היבטיו השונים, לכן גם תוכן בוידאו תמיד עניין אותי. הבעיה העיקרית היא שליוטיוב כפלטפורמה מעולם לא התחברתי. המחשבה על אלגוריתם חדש, על קהל שהדמוגרפיה שלו שונה, על פרסונה וירטואלית שאצטרך לאמץ כדי לקדם את הסרטונים ולהתקדמם בפלטפורמה – לא קרצו לי. בדיוק מהסיבה הזו הבנתי שכל מה שאני צריכה נמצא עבורי כאן בפטריאון: היכולת לייצר סרטונים מבלי שיהיה לחץ לצמוח או חשש לאן הסרטונים יגיעו, סרטונים שאוכל להיות בהם אני, סרטונים ברמת האנרגיה הרגילה שלי ועם האישיות שלי – מבלי צורך לעשות התאמות מראש לקהל, כי הוא כבר מכיר ותומך בי.

החלטתי שאני רוצה לייצר סרטונים שגם בתור צופה הייתי שמחה לצרוך כי האמת היא, שאני מבלה ביוטיוב פחות ופחות זמן. החלטתי שאני רוצה ליצור סרטונים שהם וולוגים שבועיים, שמצולמים בעיקר בבית אך לא רק, שמעניקים מבט אחר ומקיף יותר לחיים שלי ולעשייה שלי. סרטונים שיציגו בכל פעם את האוספים השונים שלי ורגעים חמודים מהיום יום שאני לא בהכרח חולקת בשאר הפלטפורמות שלי. סרטונים שיציגו את מאחורי הקלעים של העסק שלי ואת הדילמות שלי, סרטונים שיתעדו גם את התקופה המעניינת שאני עוברת בחיי האישיים כמישהי שמנסה להיות אמא. סרטונים שיציגו את הדברים שאני אוהבת, בין אם מדובר בצמחים, ספרים וכמובן – במה לפרי, מונה ומטי שהן הכוכבות האמיתיות בבית הזה.

הסרטונים האלה יעלו כאמור ברגע שנגיע ל-300 תומכות בפטריאון, בשאיפה בזמן הקרוב. מה אני יכולה לבקש מכן? אם אתן נהנות מהתוכן שלי, אנא, השאירו לי טיפ חודשי (או יותר, לבחירתכן). עשו בחירה מודעת לצרוך את התוכן שעושה לכן טוב וגם לתמוך בו כלכלית. לי זה מאפשר לעשות דברים נפלאים ואני דואגת שכל סכום שאתן משקיעות, מתגלגל חזרה אל תוך המגזין – אל העשייה שלנו, כדי לשלם לנשים שאני עובדת איתן, כדי לממש עוד חלומות מקצועיים הקשורים במגזין. 

אז מה אני יכולה להבטיח לכן לגבי הסרטונים? אני לא אבטיח רמת הפקה מטורפת והרפתקאות כל שבוע, אבל אני יכולה להבטיח שהם יהיו רגועים, שהם יהיו נעימים, שנעשה יחד פאן. מוזמנות להירשם ולתמוך כאן.