אני מקווה שמרגישים מהפוסט הזה כמה אני אוהבת לצלם ולענוד תכשיטים יפים כי זו האמת. עם השנים אצרתי לעצמי אוסף לא מאוד יקר אבל יפיפה וצבעוני של תכשיטים, בעיקר ממעצבות ועסקים מקומיים, כאשר הפייבוריטים שלי הן הטבעות ובדגש על טבעות עם אבני חן צבעוניות. אחת לכמה זמן אני מרשה לעצמי להוסיף פיס נוסף לאוסף, גם מבלי שזה יחייב באירוע מיוחד או שאחכה לקבל תכשיט מאדם אחר – מתנה שלי לעצמי.

לכן כשמורן יובל, הבעלים של המותג Juval פנתה אליי באינסטגרם, מיד ידעתי שאני רוצה לשתף פעולה ויותר מכך – מיד ידעתי שאני רוצה לשתף פעולה עבור תכשיט. זו הייתה דילמה קשה כאמור בגלל האהבה שלי לטבעות אבל הפעם בחרתי לעצמי דווקא שרשרת וידעתי שהיא הנכונה עבורי כי מהרגע שראיתי אותה באתר של מורן, כל פעם שלבשתי אאוטפיט חדש היה לי ברור שחסרה השרשרת להשלמת המראה הסופי.

את JUVAL, הבייבי של מורן, היא הקימה כחלק ממורשת משפחתית מדהימה: סבה היה ממקימי הבורסה ליהלומים והמשפחה שלה עוסקת ביהלומים משנות השמונים ועד היום, כאשר מורן היא החוליה המודרנית והרעננה בשרשרת עם מותג תכשיטים העשוי בעבודת יד, עם יהלומים שמיוצרים בצורה אתית ועם רקע באומנות שבא לידי ביטוי בחיתוכים ובבחירות לא שגרתיות, שלוקחות השראה מהטבע: מהפרחים ומהאלמוגים. כל התכשיטים של מורן עשויים זהב 14 ו-18 קארט בשילוב עם אבני חן, יהלומים ופנינים.

הבאה בתור בווישליסט שלי היא טבעת הספירים: מדדתי אותה ושיחקתי איתה כל כך הרבה בזמן האחרון, שאין לי ספק שהיא תצטרך להצטרף לאוסף שלי כי היא ממילא מתכתבת איתו בצורה מושלמת (ובאופן לא מקרי, ספיר היא גם האבן היחידה שעדיין לא קיבלה ייצוג באוסף שלי למרות שאני חושקת בה מאוד). את הטבעת ניתן להזמין כאן.

אני בדרך כלל אדישה למדי כלפי פנינים (למרות שזו קלאסיקה): אני אוהבת אותן בסיטואציות מסוימות אבל לא נמשכת אליהן מטבעי. לכן גם באתר התרשמתי מתכשיטי הפנינים של JUVAL אבל לא כפי שאהבתי את אבני החן והיהלומים, לעומת הפגישה איתם במציאות שגרמה לי להעריך אותם מחדש ולהתחבר אליהם הרבה יותר מכפי שחשבתי. השילוב בין החיתוכים דמויי האלמוגים לבין הפנינים מתכתב בצורה הרמונית ויפיפייה יחדיו.

על אף שהפוסט לא מיועד באופן ספציפי למאורסות ולמתחתנות, בכל זאת ראוי לציין שמורן מציעה תכשיטים עדינים, יפים ועם אמירה גם לכלות, כמו למשל הטבעת שאני מודדת כאן ולגמרי יכולה לשמש כטבעת נישואין לא שגרתית אך יפיפיה. את הטבעת ניתן להזמין כאן.

אחרונים חביבים הם שרשרת טורמלין ועגילי אמרלד סיטרלין – עוד שתי אבנים שאני אוהבת מאוד ואין ספק ששמרתי את התכשיטים עם הכי הרבה נוכחות לסוף כי כל אחד מהם מרהיב בפני עצמו וגם השילוב שלהם יפיפה. אני אוהבת לשלב תכשיטים עם אבני חן צבעוניות ביחד ממילא וכאן הם גם בגוונים שמתכתבים בצורה נהדרת יחדיו אז זה עובד גם כהצעת הגשה משולבת.

כמובן שקול גירלז מקבלות הטבה מיוחדת על התכשיטים: Luba10 המעניק 10% הנחה על כל העגילים הצמודים והשרשראות באתר ועל הטבעות שהופיעו בפוסט. הקוד תקף לשבוע החל מהיום (02.07), כלומר עד ה-09.07. ההטבה תקפה גם באתר וגם בסטודיו של מורן ברשפון לטובת מי שרוצה להגיע במהלך השבוע, למדוד ולהתרשם מהפריטים בלייב.

ממליצה לכן לעקוב אחר מורן גם באינסטגרם כדי לעקוב אחר העיצובים היפים והפיד המתוקתק שלה, ממש כאן.

שמחה להכיר לכן מעצבות מוכשרות שאני רוצה שיצליחו, מזמינה אתכן לבקר באתר של מורן ובאינסטגרם, הזדמנות נפלאה לתמוך בעסק מקומי, אתי ויפיפה.