הרי לכן עובדה מטרידה: מאז שהוסר הסגר לא ביקרתי באיקאה. אתן בטח חושבות לעצמכן “אבל לובה, הבית שלך מלא עד אפס מקום, מה יש לך לחפש באיקאה?” ואינכן טועות, אבל הלב שלי רוצה לשם ובעניינים שבלב, מי אתן שתאמרו לי שזה לא נכון?

הידיעה שנחתה קולקצייה קיצית נאה וכיפית – ואני לא שם לחזות בה בלייב, אותי אישית מצמררת.

נתחיל מקש, כי תוכלו למצוא הרבה ממנו באיקאה ובעולם העיצוב כרגע בכלל. הסלסלה האחת מיועדת לאחסון, פרטים נוספים לגביה תמצאו כאן. השניה מיועדת לעציצים, פרטים נוספים לגביה תמצאו כאן.

זה לא סט השתייה הכי בוגר שראיתי בימי חיי, אבל שילוב הצבעים כאן כה מדויק שאני צריכה אותם יחד בדחיפות. פרטים לגבי הכוסות תמצאו כאן, פרטים לגבי הקנקן תמצאו כאן.

כן, אני מעוניינת לקנות למטי מיטה שנראית כמו מיטת ילדים ולא, אני לא מוצאת שום פגם בזה. אם כבר, תוסיפו קופסאות אחסון צבעוניות לתמהיל, מה אכפת לכן? פרטים נוספים לגבי המיטה תמצאו כאן ולגבי הקופסאות תמצאו כאן.

אין לי שום בעיה עקרונית לבצע התאמה בין שטיחים לבקבוקים. פרטים נוספים אודות השטיח תמצאו כאן, פרטים נוספים לגבי הבקבוק תמצאו כאן.

אני לא באמת יודעת מה ההגיון בילקוט קש ומה עושים איתו, אבל החוש ההרפתקני שלי מעורר בי חשק לגלות. האגרטלים? ובכן, זו שלישיית אגרטלים פסטליים זה די ברור שארצה אותם, תהיו רציניות. פרטים לגבי הילקוט תמצאו כאן ולגבי האגרטלים תמצאו כאן.

אם מחליפים את הידיות בשידה היא תהיה בובה של רהיט ואני באמת לא צריכה להסביר לכן מדוע קולבים בצבעי הקשת קורצים לי, נכון? פרטים נוספים אודות השידה תמצאו כאן ואודות הקולבים תמצאו כאן.

כמה מהארוניות הכי אייקוניות של איקאה עכשיו בגווני סורבה יפים. פרטים נוספים לגבי ארונית הפיסטוק תמצאו כאן ולגבי הארונית הלימונית תמצאו כאן.

עגלת האחסון המפורסמת של איקאה חזרה בצבע יפה במיוחד ולצדה פלטת שולחן על רגלי חמור בגוון קייצי ונפלא. פרטים נוספים אודות עגלת האחסון תמצאו כאן ואודות שולחן העבודה תמצאו כאן.

שני רהיטים משונים למראה ולכן אני אוהבת אותם: האחד זו ספה פינתית בגוון כתום לא שגרתי והשנייה זו כורסה משונה בכל מובן אפשרי. פרטים נוספים לגבי הספה תמצאו כאן ולגבי הכורסה תמצאו כאן.

שני גופי תאורה נאים במיוחד, כאשר הורדרד נראה כאילו נלקח מחנות עיצוב נורדית בוטיקית ולא מאיקאה. פרטים נוספים לגבי המנורה הורודה תמצאו כאן ולגבי הנברשת תמצאו כאן.

מה כולל הווישליסט שלכן מאיקאה?