אין לי מושג איך זה קרה, אכזבתי. זה המקום שלי לפרסם התנצלות יחד עם פוסט התפטרות ממעמדי בתור שרת החטיפים. לומר שכשלתי, כשלתי בניסיון לדגום את החטיפים שהזמנתי מאייהרב בזמן סביר וכך יצא שהפוסט על חטיפים שהוזמנו עוד בסגר – עולים לסקירה רק עכשיו. אני מקווה שתמצאו מקום בלב השוקולדי שלכן לסלוח לי, כי בסופו של דבר כולנו פועלות לאותה מטרה, הנאה מחטיפים.

החטיף הראשון שעומד לסקירה הוא גועל נפש אמיתי. מיקס חטיפים בטעם צ’דר הם אמרו לי, כשבפועל יש לו טעם של משהו שמצאו בהריסות של צ’רנוביל. מעבר לכך שאין לו טעם גבינתי, יש לו גם טעם לוואי שהשד יודע מהו ואני מפחדת לברר, אז פשוט לא. אם אתן בכל זאת סדיסטיות, אפשר להזמין אותו כאן.

למיני שטרופוופל היה פוטנציאל להיות טעים מאוד, אחרי הכל, מדובר בשטרופוופל בטעם שוקולד קרמל ובגודל מיני, מה שהופך אותו לחמוד במיוחד. אכן מדובר בחטיף טעים אך גם מורגש שהוא לא טרי – וזה די מבאס. אם חשקה נפשכן בשטרופוופל טעים אך גם מעופש, ניתן להזמין כאן.

כחובבת צ’יפס על צורותיו השונות, זה לא ממש מפתיע שאהבתי את הסוגים השונים של Kettle, באופן מיוחד את זה עם ה- Sour cream and onion. טעימים בפני עצמם או עם מטבל, כן, כתבתי את המילה מטבל: עם לבנה או גבינה לבנה. ניתן להזמין כאן וכאן.

עדשי חמאת בוטנים ושוקולד מריר זה דבר טעים, זו המסקנה המתבקשת. אין פה כל כך מקום לטעויות ואני שמחה שאכן לא פישלו כאן. מומלץ. ניתן להזמין כאן.

תיאור מאוד מחמיא יש לאריזת העוגיות הזו והרגשתי שזה מכין אותי לאכזבה, אבל דווקא לא: אלה באמת עוגיות מעולות, לא מתוקות מדי, מתאימות בול לקפה. ניתן להזמין כאן.

בעיניי הממרח הזה הוא השוס של הפוסט כי יש לו טעם מהמם: מלוח, שוקולדי, עשיר, מאוזן בדיוק במידה הנכונה. החטיף האולטימטיבי. ניתן להזמין כאן.

אין לי מסקנות מרחיקות לכת לגבי השוקולדים של Endangered Species: שניהם טעימים, שניהם מוצלחים, שניהם לא מטלטלים את העולם ואת החיך. אפשר להזמין אותם עד ה-14.6 כי אחרי התאריך הזה אייהרב מפסיקים לשלוח שוקולדים בקיץ ובצדק, האמת? לא משוכנעת שזה שווה את המאמץ. ניתן להזמין כאן.

יש לכן המלצות לחטיפים טעימים מאייהרב? כתבו לי בתגובות!