בחיפושיי אחר חנות שתחליף את TROUVA, היקרים ללבי שאינם שולחים כרגע לארץ לאור המצב – נתקלתי בחנות Finishdesign שמציעים ואני מצטטת “פיסות של אושר סקנדינבי” ואני מוצאת שזה די מדויק כדי לתאר את המראות הקשים באתר. אפשר למצוא בו מוצרים של מותגים כמו HAY, Ferm, ארטק לצד שלל מעצבים ויצרנים סקנדינביים קטנים שיוצרים יחד תמהיל שכולו שיק וטעם טוב.

האתר שולח לארץ כמובן, במחירים שמתחילים מ-8$. אפילו הריהוט באתר נשלח לארץ אבל כמובן שמחירי המשלוח בהתאם. מחיר המשלוח נקבע לפי משקל ונפח החבילה, כך שמוצרים שנפחם גדול או כבדים מאוד – יעלו בהתאם ויכולים גם להגיע למשלוח של עשרות ואפילו מאות דולרים. לייבא משם רהיט זה לא תהליך כל כך ריאלי ובכל זאת מעניין להביט בהיצע הסקנדינבי כדי לקבל השראה. להזמין חבילות קטנות עם פריטים קטנים לעיצוב הבית? ריאלי מאוד.

כבר בעמוד המוצר תראו את עלות המשלוח כך שתוכלו מיד לדעת האם הקנייה אפשרית מבחינתכן או לא. ממליצה בחום להזמין עם אופציית השילוח הזולה ביותר של ה-DHL, כי מעבר לכך שהיא עצמה זולה יותר בהשוואה לשילוח עם UPS, היה ותעברו את ה-75$ – ב-UPS תתבקשו לשלם עמלות גבוהות יותר אז זה גם כן משהו לקחת בחשבון.

מוכנות לזה? אני לא בטוחה שאתן מוכנות לזה. למעשה, אני לא בטוחה שמישהי יכולה להיות מוכנה לזה.