אודה ולא אכחיש, אחת הקבוצות האהובות עליי בפייסבוק היא זו שמתעסקת בצמחים. משמח אותי לקבל השראה ממשתתפות ומשתתפים אחרים, שחולקים את האהבה שלהם לצמחים יחד איתי. בקבוצה הזו הכרתי את רגינה חנן, שהג’ונגל הביתי שלה משמש עבורי כהשראה האולטימטיבית ולכן היה לי ברור שאני רוצה לארח אותה גם כאן.

רגינה, שבמשך שנים עבדה כיועצת מערכות מידע, סיימה לפני כמה שנים לימודי עיצוב פנים והום סטיילינג. לפני כשנתיים פתחה יחד עם בן זוגה יובל סטודיו לעיצוב והום סטיילינג בשם סטודיו בשניים. את הבית שרכשו במזכרת בתיה עיצבו בסגנון אקלקטי כיאה לחובבי וינטאג’ מיד סנצ’רי ואספנים של קרמיקה ישראלית. רגינה גם אוספת גם בובות קוקשי ואימיילים של פעם, אז עם הקדמה כזו ברור לכן שמחכה בפוסט שפע של השראה.

צילום: נויה שילוני חביב

+ עם מי את מתבודדת בבית?

אני מתבודדת עם בן הקטן שלי, נדב בן ה- 12 ובן זוגי. אני נהנית במיוחד להתבודד בגינה שלי שאותה אני מטפחת באדיקות ובמיוחד בקורונה טיים. אני מאוד אוהבת לצאת לגינה להתבונן בצמחים ובקקטוסים שלי, לשבת עם  הקפה שלי. אני קוראת שם,עושה ספורט און ליין דרך הפייסבוק או הזום, חושבת, עובדת משקה ושותלת – זה הפך גם לסוג של חדר עבודה שלי.

כמו כן יש לי פינת עיציצים מדהימה בסלון שאני גם מתעסקת איתה הרבה ומפתחת אותה

+  איך אפשרת לעצמך להסתגל למצב החדש?

בהתחלה הייתי די בלחץ וקצת בהלם: אצלי בשגרה אין רגע דל, אני תמיד בתנועה מדבר לדבר וממקום למקום. המגבלות שהוטלו עלינו כרעם ביום בהיר לא היו פשוטות לי, סוג של חוסר שליטה מהול בחוסר וודאות. די מהר הבנתי שכדאי לקחת את זה למקום חיובי, הבנתי שזו הזדמנות לטפל בדברים שאף פעם אין זמן בשבילם, כמו לעשות סדר בכל מיני פינות בבית.

הזדמנות לקדם את העסק ללמוד דברים חדשים ולהתפתח מקצועית. לחשוב על דרכים, לשפר את מסלול האון ליין ולקבל השראה מכל מיני מקורות על מנת להביא אותם לידי ביטוי בעבודה.

ספורט זה חלק משמעותי בחיים שלי ובשגרה אני מתאמנת באופן קבוע בסטודיו מהמם ATP studio , עצם זה שיכולתי להמשיך להתאמן מרחוק דרך הזום והפייסבוק עזר לי מאוד להתמודד עם השגרה החדשה ובנוסף התחלתי לרוץ כל בוקר, זה נתן לי המון אנרגיות חיוביות  לכל היום. 

למדתי להנות מהקצב האיטי הזה הרגוע, בכלל לא התגעגעתי לפקקים וללחץ.

צילום: נויה שילוני חביב

+ איך מקצועית את מסתגלת למצב החדש?

פרויקט שאמור היה להתנהל באופן פרונטלי קיבל טוויסט למסלול און ליין – עיצוב והלבשת בית לזוג מקסים מקרית אונו.

כמו כן המשכנו ללוות שני פרויקטים שנמצאים בשלבים מתקדמים מרחוק ככל שהם יכלו להתקדם ועשינו מספר ייעוצים חדשים. זה לא אידאלי אבל אפשרי.

לקחנו את הזמן הזה לאתר ספקים מעולים חדשים על מנת לגוון את ההיצע במיוחד בראיה של מסלולי און ליין עתידיים. הצטרפתי לפגישות זום שבועיות עם קהילת מעצבות בפייסבוק שמחליפה דעות ודנה בנושאים מקצועיים וכמו כן מארגנת הרצאות אורח בזום. רכשתי קורס מרתק און ליין אסטרטגיה שיווקית של טל איתן על מנת לקדם את העסק שלנו.

צילום: נויה שילוני חביב

+ ספר שקראת לאחרונה?

מעבר לספרי עיצוב שאני קונה באובססיביות וחורשת עליהם, לאחרונה קראתי את שנת המתנות של יובל אברמוביץ.

+ פלייליסט/ אלבום שאת אוהבת במיוחד כרגע?

 אוהבת וגאה באלבום שהבן שלי עם הלהקה שלו הוציא Ladies First by Lady Silver  זוכה אצלי להשמעות רבות.

+ פעילות מועדפת בימים אלו?

ספורט- אירובי / עיצוב ריצה בזום, פייסבוק או בחוץ.

+ דרינק מועדף?

קפה טוב בבוקר ויין אדום בערב.

+ פעולת הסלף קייר האהובה עלייך כרגע?

לבקר במשתלות. שום דבר לתחושת האושר שאני מקבלת מכל הירוק הזה.

+ אוכל מנחם אהוב?

אני בעיקרון שומרת על התזונה בריאה  – אבל סושי וסושי לתמיד.

+ בינג’ אהוב?

צופים מדי ערב בפרק אחד בסידרה המצויינת Homeland .

תודה רבה לרגינה על האירוח המשובח הזה, על כל כך הרבה השראה וצבע ביום ראשון – מה עוד אפשר לבקש?

מזמינה אתכן לעקוב אחר רגינה בפייסבוק, ממש כאן

ובאינסטגרם, ממש כאן