אני כל כך שמחה ונרגשת להשיק את מועדון הספרים של הקול גירלז! מה זה אומר? מדובר במועדון חינמי שאפשר להירשם אליו ממש כאן בפוסט, כדי לקבל כל חודש רשימת קריאה של ספר שתתבקשו לקרוא יחד איתנו + ספר נוסף אופציונלי למיטיבות הלכת. המטרה היא לחלוק את חוויית הקריאה יחד, לקרוא ספרים בו זמנית, להעשיר את העולם שלנו ולנהל על כך דיונים בכל חודש.

הרעיון מאחורי הבוק קלאב

הבוק קלאב נוצר עקב עלייה בתוכן הספרים בחודשים האחרונים, הבחנתי בכך שאתן נהנות מהתוכן הזה ומרגישות מאוד מעורבות בו. גם לי תוכן הספרים חשוב ובתור מישהי שאוהבת לקרוא, יצרתי את הבוק קלאב קודם כל עבורי וכמובן גם עבור חברות הקהילה – כי זה קונספט כייפי שמצא חן בעיניי מאוד. המטרה היא להכניס את ההיבט הקהילתי גם לתוך קריאת הספרים, כדי שנוכל לחלוק את החוויה הזו יחד ותמיד יהיה לנו עם מי לדבר על הספרים שאנחנו קוראות.

איך זה עובד?

ההרשמה למועדון הספר היא חינמית לגמרי, כלומר תקבלו גישה לכל האינפורמציה ללא עלות. באמצעות ההרשמה לטופס שמצורף כאן, תקבלו ממני כל חודש את רשימת הספרים הנוכחית: הספר הרשמי של הבוק קלאב באותו חודש יחד עם ספר אופציונלי למי שרוצה לקרוא יותר. יחד עם הטבלה תקבלו גם לינקים לרכישת הספרים, עם אופציה דיגיטלית ואופציה לקניית ספר פיזי. את הרשימה תקבלו מספיק זמן מראש כדי שתספיקו להזמין ולקבל את הספרים – וכדי שכולנו נוכל לקרוא את זה יחדיו.

כל חודש בחודשו, יעלה פוסט מסכם של החוויות שלי מהספרים שקראנו ואתן כמובן תוכלו להגיב. תוכן על מועדון הספרים יעלה גם באינסטגרם ואם תרצו – נעלה גם לייבים באינסטגרם ובכל פעם אעלה ללייב אחת מכן כדי שנוכל לנהל דיונים על הספרים באינסטגרם בשידור חי. כמו כן, הבוק קלאב יהיה מיני עולם תוכן בפני עצמו, הכולל המלצות לחשבונות Good Reads, חשבונות אינסטגרם וערוצי יוטיוב שכדאי לעקוב אחריהם ועוסקים בספרים, השראה לסידור ספרים ועוד ועוד.

המטרה תהיה לשלב ספרים באנגלית, ספרי מקור בעברית, קלאסיקות וספרים חדשים על המדף, לצד ספרות פמינסטית – כדי ליצור רשימת קריאה מאוזנת, מהנה ומעשירה.

אני בהחלט רואה  חזרה לפעילויות נושאות פרסים של ספרים על הפרק (קונספט שהתחלתי איתו לפני תקופת הקורונה ולצערי נאלצתי להפסיק) ובהמשך כשנוכל להתכנס ללא חשש – מפגשי בוק קלאב פנים מול פנים, של חברות הקהילה הנפגשות כדי לשוחח על ספרים. מצפות לכן המון הפתעות! אז אתן יותר ממוזמנות להירשם, אין ספאם כמובן וכך נוכל לשמור על קשר בענייני ספרים ותקבלו ממני כל פעם את הטבלה החודשית.

    לא יודעת מה איתכן, אבל אני ממש מתרגשת!