לאחרונה אני נזכרת וגם מגלה מחדש כל מיני דברים שאני אוהבת, חומריים וגם כאלה שלא. כמה OG זה לחלוק פוסט מועדפים? כנראה שהתקופה הזו היא בסימן של חזרה למקורות.

+ שמש. מעולם לא הייתי טיפוס של קיץ ואני עדיין לא, אבל כמישהי שאין לה מרפסת ואין גינה, אני נהנית מהחלונות הגדולים שיש לי בבית. הקרניים של השמש חודרות הביתה בצורות שונות בשעות השונות של היום – וזה משמח, גם אותי וגם את הכלבות והחתולה. 

+ ספרים. חזרתי לקרוא באופן אינטנסיבי השנה וזה כמו הכין אותי לתקופה הזו. סיימתי 20 ספרים מאז תחילת 2020 ועוד רשימה ארוכה לפניי. סיימתי לאחרונה את “כל המשפחות מאושרות” שכתבה אן פאצ’ט וערך את התרגום ארז נווה. 

+ קפה. תמיד הייתי טיפוס של קפה ובזה שום דבר השתנה. מגוונת לאחרונה בין קפה הפוך לבין אספרסו, תמיד קפה רומא של נספרסו, תמיד ללא סוכר. משתעשעת לאחרונה עם דרכים חדשות למיצוי קפה ואולי אתעמק בהן יותר כשהתקציב ייאפשר להשקיע בכך.

+ צילום. כל יום ויום מאז שהתחילה הקורונה הרמתי את המצלמה וצילמתי, אלא שהפעם – לא רק צילום דיגיטלי אלא גם במצלמת פילם. התחלתי להשתעשע עם הרעיון לא הרבה לפני שהתחילה הקורונה ובהיעדר דרכים לפתח את הפילם, אין לי כרגע תובנות לגבי הסגנון האישי שלי או מה האמירה שלי, לכן אני כרגע מתנסה ונהנית מהתהליך – מבלי להיות מודעת לטיב התוצאה. המצלמה שלי היא מצלמה קלאסית לצילום למתחילים כמוני: Olympus MJU ii. ניתן להזמין כאן.

הבית שלי מוצף פרחים בזכות היום הולדת שחגגתי לאחרונה וגם בלי קשר אליו, עשיתי לעצמי מנהג קטן להזמין לעצמי פרחים באופן קבוע ככל הניתן. בימים שבהם ההוצאות שלי הצטמצמו לאפס, על פרחים אני לא מוותרת. מעבר לכך שהם משמחים אותי ואני נהנית לעקוב אחר ההתפתחות שלהם, הם גם מעסיקים אותי לא מעט והפכו לאוביקט צילום אהוב. את האדמוניות אני מזמינה מאדמוניות כפר עציון.

תחביב נוסף שפיתחתי, דפי צביעה! כיף, משחרר, מרגיע וטוב לנפש. תוכלו למצוא דף צביעה חינמי לעוקבות המגזין להורדה כאן.

אברליין שלחו לי נעליים חדשות והחלטתי לצרף אותן כאן. מניחה ששמתן לב שהפוקוס על מוצרי צריכה ירד לחלוטין מאז שהתחילה הקורונה באופן מודע. אך אם להיות כנה – את יחסי העבודה שעדיין נותרו לי חשוב לי לשמר וגם הנעליים שקיבלתי מתאימות לטעמי גם לנעילה בבית ובאזור הבית. הן רכות, נעימות ופרקטיות במיוחד. אוהבת את החרטום המרובע שלהן ואת הפשטות בעיצוב. מציעה לכל המעוניינות להזמין חצי מידה מעל. ניתן להזמין כאן.

עכשיו נדמה שאנחנו חוזרות קצת יותר לשגרה וזה גם אומר שמוצרים יתחילו להופיע שוב אבל כמובן שמצבה הכלכלי של כל אחת מאיתנו שונה ומשתנה בתקופה הזו, לכן אל תרגישו שאני מחייבת אתכן לקנות את המוצרים שאני מראה.

היצורה הזו יחד עם מונה ומטי, גורמות לכך שבכל יום ויום יש לי על מה להודות. לעולם לא משעמם לי איתן, הן תמיד מרגיעות ומשמחות אותי. 

מה עושה לכן נעים בתקופה הזו?