עוד לפני שהתחיל האביב באופן רשמי, מצאתי את עצמי משתעשעת עם המחשבה להוסיף קצת צבע למלתחה. אחרי שנים שבהם התנסיתי בכל מיני צבעים, בוהקים יותר ופחות, הגעתי למצב שהמלתחה שלי מונוכרומטית ברובה ועכשיו, מהצד הזה של הספקטרום – אני רוצה לנסות להחזיר קצת צבע בהדרגה. פלטת הגוונים שאני נמשכת אליה לאחרונה כוללת גווני ורוד ואדום ורדרד, צהוב וחרדל, לבן וקרם – ותכלת.

ההתנסות הראשונה שלי העונה הייתה עם חולצת משי בגוון לימוני (במותג מגדירים את זה כגוון המפ).עם שרוולים תפוחים בדיוק במידה הנכונה, שנשלחה אליי על ידי אברליין. אני תמיד מרגישה כמו קרן שמש כשאני לובשת אותה. ניתן להזמין כאן. פריט נוסף שלבשתי הוא ג’קט קורדרוי ורדרד שקניתי מהם לפני כמה חודשים, כעת הוא זמין בצבע קרם והוא אוברסייז, רך ונעים. ניתן להזמין כאן.

ההתחדשויות של אברליין באתר, מאוד קולעות לפלטת הגוונים שאליה אני נמשכת העונה. באברליין אגב, מגדירים את הגוון האדמדם ורדרד הזה כטוליפ, עוד הגדרה שמוצאת חן בעיניי מאוד. החלטנו הפעם קצת לצאת מגבולות הגזרה הרגילים שלנו וליצור התאמה בין גווני הפנטון לגבין פלטת הצבעים הנחשקת לעונה. מקווה שתאהבו את התוצאה.