קול גירלז, האם אתן מרגישות כמוני? שבעות מכל הדימויים האופטימיים המאולצים שכפתה עלינו התקופה? האם בא לכן לפעמים פשוט לקלל בצורה עסיסית, להכיר בכך שהמצב מחורבן ולהתבוסס בזה קצת? אתן לא לבד! בדיוק מהסיבה הזו יצרנו את חוברת הפעילויות, חוברת סוף (העולם) המיועדת לכל מי שרוצה לפרוק עול בצורה כייפית וצינית.

החוברת כוללת 19 עמודי תוכן משעשעים ובהם פרינטים יפיפיים, מבוך משעשע, טבלת ייאוש (למקרה שתשכחו איזה יום היום), תשבץ מגיפות, ארץ עיר קללות, דפי צביעה של דובוני אכפת לי בהתקף טנטרום וקיצור – כל מה שדרוש כדי להעלות חיוך על הפנים שלנו בתקופה הזו. מדובר בחוברת צינית, נוטפת הומור שחור ומרמור אך מלאה באיורים יפיפיים שבהם השקענו את כל הלב והנשמה במהלך השבועות האחרונים. מבטיחה לכן שכל עמוד ועמוד בה יישעשע אתכן מאוד, זו חוברת צינית וממורמרת, אבל בסופו של דבר היא הכי מרימה ומעודדת שיש!

החל מתהליך יצירת הקונספט ההתחלתי, דרך תהליך העיצוב עליו אחראית טל אטרקצי ועד האיורים היפיפיים שעליהם אחראית המאיירת המוכשרת דניאל וייסמן – כל החוברת היא 100% יצירה ועבודה שלנו, אותה איפשרתן לנו אתן, התומכות במגזין ובעשייה שלנו באמצעות הפטריאון. התמיכה שלכן במגזין מאפשרת לנו להמשיך להתפרנס, ליצור ולהתקיים בכבוד, אז מגיעה לכן על כך תודה גדולה!

חשבנו איך נוכל להחזיר לקהילה בתקופה הזו והחלטנו ש-50% מכל ההכנסות של החוברת ייתרמו לעמותת “לתת”, הדואגת בתקופה הזו לסלי חירום לקשישים הנמצאים במצוקה. עלות החוברת היא 30 ש”ח ועם רכישתה תקבלו את קובץ ה-PDF עם כל דפי ההפעלה שתוכלו להדפיס או לצייר עליהם באמצעות הטאבלט יחד עם מייל תודה אישי מאיתנו.

בתקופה המורכבת הזו, אני עושה כל מה שביכולתי כדי לסייע ולהעניק תמיכה למי שהיא הכי נחוצה לו כרגע  – ואני מקווה שבאמצעות החוברת המשעשעת הזו נוכל לעשות הרבה טוב.

להזמנת החוברת ותרומה לעמותת לתת, הקליקו כאן.