אוקיי ילידות אפריל, איפה אתן? תקופה נפלאה נפלה לנו על יום ההולדת, הא? אז גם אני מזל טלה, חוגגת ב-15.4 ואני מודה שאני לא ממש מתבאסת מכך שהיום הולדת שלי מתרחש בתקופה ההזויה הזו כי אני עדיין חושבת שאפשר ליהנות גם בזמנים סוריאליסטיים – בין השאר בזכות מתנות נפלאות ומתחשבות, ברוח התקופה. לכן אספתי כמה רעיונות למתנות שהייתי שמחה לקבל, בייחוד עכשיו (חלק כבר קיבלתי!).

אם אתן יודעות לאפות, אז לשלוח תופינים שהכנתן בעצמכן זה הדבר הכי מרגש שיכול לקרות. קיבלתי מארז כזה מחברתי דר, שאפתה בין השאר את הקראק פאי הזה יחד עם עוד כל מיני סוגים של עוגיות – ושלחה אליי עם שליח. מיותר לציין שהתרגשתי עד כדי דמעות מהמחווה הזו, שהייתה משמעותית יותר בעיניי מכל מתנה אחרת שאפשר לקנות. 

אם אפייה היא לא הצד החזק שלכן ואתן מעדיפות לקנות תופינים, אז אני חייבת להזכיר את מארזי הפרלינים של Tory שגיליתי הודות לתמונה מהפנטת בפיד של בר אומנסקי. מדובר באחד המארזים הכי מרשימים שראיתי ואין ספק שכל מי שתקבל אותן תהיה ברת מזל. ניתן להזמין כאן.

המתנה הכי מרגשת שקיבלתי ביום ההולדת: אימוץ חמור על שמי! בעלות של 160 ש”ח לשנה, אפשר לאמץ וירטואלית חמור או אתון ולעזור לממן ליצורים החמודים והאומללים האלה חיים טובים יותר. כך הפכתי לאמא המאמצת של לילי, שעברה התעללות וגזרו לה את האוזניים. לתרום לעמותה על שם מי שחוגגת יום הולדת זו מתנה יפיפייה וביקשתי אותה לעצמי כבר לפני חודשים. אפשר לתרום לארגון “לתת” שמארגן תרומות מזון לקשישים, אפשר לתרום לעמותות החביבות עליי לבעלי חיים, צער בעלי חיים רמת גן ו-SOS הרצליה. 

לאימוץ וירטואלי של חמור הקליקו כאן.

אחת המתנות שהכי פותחות את הלב, בייחוד בתקופה כזו שבה אי אפשר לטייל ולצאת לטבע – פרחים. אמליץ שוב על חנות הפרחים האהובה עליי בכל העולם, פרחי קאמי. קאמי עדיין מבצעת משלוחים של זרים לאזור המרכז ובעיניי מדובר באחת השוזרות הכי מוכשרות בארץ. אם אתן מכירות חנויות ששולחות לאזורים אחרים בארץ, השאירו כאן בתגובות! 

גרביים זה לגמרי מוצר צריכה בסיסי עכשיו כשאנחנו יושבות בבית ועדיין לא חם מספיק כדי להתהלך יחפות – ויש משהו ממש משמח בגרביים אביביים. אני אוהבת במיוחד את הגרביים של KUMI שמרגישים חגיגיים ובמחיר נוח. ניתן להזמין כאן.

האתרים היחידים שקורסים אצלי מרוב ווישליסטים הם אתרי ספרים! האתר החביב עליי להזמין ממנו ספרים בארץ הוא “עברית“, אבל יש גם כל מיני אתרים קטנים וחמודים שאפשר לתמוך בהם, למשל “האחים גרין” ו”סיפור פשוט“. גיפט קארד לחנות ספרים עצמאית זו מתנה מהממת בעיניי, בייחוד בתקופה הזו.

צילום: טל סיוון ציפורין

גיליתי את המותג ODAKA של דוויד באמצעות האינסטגרם ואני כל כך אוהבת את יצירות הקרמיקה שלו. בעיניי זו מתנה יפיפייה למי שאוהבת עיצוב והזדמנות לתמוך ביוצר ישראלי. ניתן להזמין כאן.

נר בניחוח תאנים נשמע בדיוק כמו משהו שאני ארצה להסניף בבית, לכן סדרת הניחוחות של אביבה זילברמן (המורכבת מכל מיני סוגי מוצרים) קורצת לי מאוד. ניתן להזמין כאן.

גיפט קארד למותג מקומי זה רעיון נפלא, בייחוד אם מדובר ב- TRES, המעצבות הישראליות החביבות עליי. ניתן להזמין כאן.

קצת לא נעים לי להודות שאני עוסקת בשתייה רגשית בימים אלו, אבל זו האמת ואני מניחה שחלק מכן שותפות לה. אז אם כבר לשתות – מוטב לתמוך בעסקים מקומיים. למשל יינות פלטר או להזמין משלוח של יינות בוטיק מהמותג ג’יאקונדה

להרכיב פלייליסט! לא לכולנו יש כסף להעניק מתנות עכשיו, למרות הרצון הטוב. גם מחווה כמו פלייליסט מותאם אישית שנרכיב לילידת אפריל שאנחנו אוהבות יכולה לשמח. 

מקווה שסיפקתי לכן רעיונות נחמדים!