יהלי היא אחת המאיירות האהובות עליי בארץ ובעולם, לכן זה לא ממש מפתיע שהייתי אמורה להתארח אצלה בבית והיא אצלי במדור “קול גירל”. בכנות, יותר מאשר רציתי לפגוש את יהלי, קיוויתי לפגוש את החתול שלה בני, כי אילו היה יודע כמה אני חפצה ביקרו – בטח היה אוסר על יהלי לארח אותי. בכל אופן, העניינים התגלגלו כנראה לשביעות רצונו של בני ופחות לשביעות רצוני, כי את המדור הזה אני מקיימת בשלט רחוק. 

אם האיורים של יהלי נראים לכן מוכרים, כנראה שקראתן כמוני את הספר המשובח “החיים קצרים – אל תקני את הנעליים” של שלי גרוס ומיכל לוי ארבל שעליו כבר המלצתי באחד ממדורי הספרים האחרונים. האיורים של יהלי הם ממתק ויזואלי והאסתטיקה שלה מתכתבת בצורה מושלמת עם הבית שלה, עם הפיד שלה באינסטגרם (ממליצה לעקוב כאן) וכמובן, עם בני החתול. 

צילום: יעל רסנר

+ עם מי את מתבודדת?

מתבודדת עם בן הזוג שלי יועד, ועם החתול שלנו בני.

צילום: יעל רסנר

+ איך אפשרת לעצמך להסתגל למצב החדש?

בתור מאיירת עצמאית שעובדת מהסטודיו הביתי אני חייבת להודות שחוויית הבידוד לא זרה לי- אני רגילה לעבוד מהבית ולשהות בו את רוב שעות היום (מזל שבני תמיד מארח לי חברה). ההבדל הגדול ביותר הוא שבדרך כלל אני מאפשרת לעצמי הפסקות נעימות באמצע היום כמו קפה עם חברה או סיבוב הליכה בשכונה, ועכשיו הסיבוב היחיד שלי הוא במרפסת. כל מערכות היחסים שלי עם המשפחה והחברים הופכות לדיגיטליות בלבד, זה כנראה החלק הכי מתסכל ומאתגר. משתדלת לראות את הטוב ואת מה שיש לי, ולהסתכל על כל יום בפני עצמו ולא על העתיד כולו.

+  איך העסק שלך מסתגל למצב החדש?

בתור עצמאית אני מאוד מכירה את התחושה שלא תמיד יש לנו השליטה על כמות העבודה והשגרה, והרבה פעמים יש עומס עבודה גדול לעומת תקופות שקטות. עם השנים למדתי להתמסר לחוסר הוודאות ולנסות לסמוך על עצמי ועל תחושות הבטן שלי. עדיין יש עבודה, אבל ללא ספק ההיקף שלה ירד באופן משמעותי. אני מנסה לנצל את הזמן שהתפנה לטובת פרויקטים אישיים שזנחתי בצד. משתדלת ליצור בשביל הנפש, כמו גם לשמור על ״כושר״- לרשום ולאייר כמה שיותר גם אם זה ללא מטרה ממשית, כדי להזכיר לעצמי שהתחביב הכי גדול שלי (שהפך למקצוע) שאני אוהבת הכי בעולם – לא הולך לשום מקום – והידיים שלי ימשיכו לייצר דימויים ועבודות כל עוד אני כאן.

+ ספר שקראת לאחרונה?

אני קוראת עכשיו ספר שירה שנקרא ״הפרפר חוצה את הכביש״, מאת אווה קילפי שהיא משוררת פינית. הטקסטים שלהמאוד נעימים וישירים, והם נותנים לי הרבה השראה ומרווח נשימה בימים מבולבלים כאלה.

+ פלייליסט/ אלבום שאת אוהבת במיוחד כרגע?

A Different Kind Of Human- AURORA 

+ בינג’ אהוב לימים אלו?

״החברה הגאונה״- ארבעת הספרים שעליהם הסדרה מבוססת הם הכי יפים שקראתי, והסדרה יפה ומרגשת לא פחות. יש שתי עונות מדהימות ואני ממליצה בחום. ואם בפאן טהור עסקינן- אז ברור שהריאליטי המשמח והמרים בעולם הוא מירוץ הדראג של רופול, מקנאת בכל מי שמתחילה רק עכשיו (תתחילו מעונה 4).

+ דרינק מועדף?

קפה מהמקינטה

+ פעולת הסלף קייר האהובה עלייך כרגע?

מלבד רחיצת ידיים ייסודית ומרובה מדי ושפשוף באלכוג׳ל, טיפול וטיפוח בגינת המרפסת הקטנה שלנו מרגישה לי הכי סלף קייר שיש.

+ אוכל מנחם אהוב?

אין מתחרות בפחמימות- הלהיט האחרון בבית הוא לחמניות שמרים מתוקות שיועד אופה.

+ סרט לצפות בו עכשיו?

 

הסרט האהוב עליי בכל הזמנים הוא ״בתולות הים״ עם וינונה ריידר ושר.

מזמינה אתכן לבקר באתר של יהלי ובאינסטגרם שלה. כבונוס מיוחד, יהלי צירפה לנו הקול גירלז דף צביעה מיוחד! מוזמנות להדפיס, לצבוע ולתייג את יהלי ואותי ברשתות החברתיות. אני כמובן לא התאפקתי וצבעתי אותו.

+ שימו לב: אין לעשות שימוש באיורים של יהלי ללא רשותה