אני עוקבת במרץ אחר הפעילות הוירטואלית של תמר גולן והיא לעולם לא מפסיקה להפתיע אותי. הכרנו עוד בתחילת הדרך, שלה ושלי כשעבדתי בתור שכירה במגזין חתונות – והיא כיכבה באחת ההפקות שצילמנו לאתר. אין ספק שבשנים האחרונות הקריירה שלה זינקה למעלה וכיף לצפות בזה מהצד. תמר היא דוגמה מעולה ליזמות דיגיטלית ואני תמיד מעריכה את ההתמדה וההשקעה בעשייה שלה ובפיתוח היבטים נוספים בעסק.

היות ומדור הקול גירלז יוצא לפגרה לפרק זמן לא ידוע עקב המצב, החלטתי שבזמן הקרוב אקפוץ לכוס קפה וירטואלית עם נשים שאני מעריכה – ותמר חונכת את הגרסה החדשה של המדור הזה בהתרגשות גדולה!

+ עם מי את מתבודדת?

אני מתבודדת בבית עם החתול שלי – צ׳ארלי, ואון אנד אוף מצטרף להתבודדות שלנו גם דניאל {בעלי}, שעובד בעבודה חיונית.

+ איך אפשרת לעצמך להסתגל למצב החדש?

למען האמת לעניין הבידוד הביתי לא היה לי קשה כל כך להסתגל – אני באופן טבעי טיפוס יותר ״מתבודד״ 🙂 אני מאוד אוהבת להיות בבית ואני גם עובדת מהבית 90% מהזמן, אז מהבחינה הזאת ההסתגלות הייתה יותר פסיכולוגית… כלומר בגלל שעכשיו ׳אסור׳ לצאת מהבית אני דווקא מרגישה את הצורך בזה יותר. אפשר להגיד שהתגברתי על זה עם כמות מוגברת של הזמנות של פיצות וגלידות מ-Wolt 😇
יחד עם זאת, אין ספק שהבלאגן והחוסר וודאות שהייתה סביב הקורונה במיוחד בימים הראשונים הכניסה אותי למעין מערבולות של בלבול וחששות וממש היה לי קשה להתרכז בעבודה שלי, או בכל דבר אחר שהוא לא קורונה בעצם. בימים הראשונים השגרה שלי ממש התהפכה וזה הכניס אותי לסטרס ולבאסה, כך שמצאתי את עצמי דבוקה בערך חצי מהיום לחדשות {ואני חייבת להדגיש שאני ממש לא טיפוס שצופה בחדשות באופן נורמלי}. אחרי כמה ימים תפסתי את עצמי בידיים, הפנמתי שיש דברים שאני לא יכולה לשלוט בהם ושחררתי קצת את המועקה הזאת שנוצרה בעקבות הקורונה. הבנתי שבעצם יש המון דברים שאני כן יכולה לשלוט בהם ושאני יכולה להוציא מהתקופה הקשה הזאת את המיטב אם אני רק אקבל את ההחלטה לחפש את ההזדמנויות בתקופה הזאת במקום את החסרונות, רבים ככל שיהיו.

+ איך העסק שלך מסתגל למצב החדש?

כמו כל המשק, גם העסק שלי הושפע מהמצב – עבודות צילום שהתבטלו/נדחו למועד בלתי ידוע, עיכובים בתשלומים על עבודות שכבר בוצעו ופגישות ייעוץ פרונטליות שנדחו. אבל בגלל שרוב העסק שלי פועל במרחב הדיגיטלי, ואני מציעה שירותי ייעוץ מקוונים, קורסים דיגיטליים ומוצרים דיגיטליים נוספים, אז יש לי הרבה עבודה סביב העסק ועדיין קיימים מקורות הכנסה פעילים. 

מבחינת הבלוג, עשיתי הרבה מאוד התאמות בתכנים שלי ובאופן שהם מועברים לקהילה שלי – כמו כתיבה של תכנים חדשים ורלוונטיים וגם שינוי המתכונת של כל הקורסים החינמיים שלי, כך שבמקום לקבל שיעור אחד ביום ניתן עכשיו לקבל את כל השיעורים ב׳מכה׳ אחת. המטרה שלי בתקופה הזאת היא להעניק כמה שיותר לקהילה שבניתי, ולכן גם להיות נוכחת יותר מהרגיל בסטוריז ולשתף רעיונות לדברים שאפשר לעשות בזמן הבידוד כדי לצאת מחוזקות מהמשבר הזה.

+ ספר שקראת לאחרונה?

׳הנזיר שמכר את הפרארי שלו׳ של רובין שארמה. ספר מעניין ומלא בתובנות, אם כי אני חייבת להגיד שהספר הראשון שקראתי של רובין שארמה {שהוא למעשה הספר האחרון שהוא הוציא} – ׳מועדון החמש בבוקר׳, יותר תפס אותי.

+ פלייליסט/ אלבום שאת אוהבת במיוחד כרגע?

אני הכי בתקופה של מוזיקת פופ מתקתקה מהניינטיז! הפלייליסט הזה מתנגן אצלי רוב הזמן, אבל מידי פעם אני לגמרי עושה בינג׳ שירים מלא של בריטני ספירס וכריסטינה אגילרה.

+ בינג’ אהוב לימים אלו?

בדיוק סיימתי לראות את הסדרה החדשה של נטפליקס – ׳Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker׳, על האישה הראשונה שהפכה למיליונרית בזכות עצמה. היא אמנם קצרה {רק 4 פרקים}, ולכן יש חורים בעלילה והרבה קפיצות בזמן, אבל הסדרה מגוללת את הסיפור המעניין של אחת היזמיות הכי מוצלחות בהיסטוריה וזה לא רק ממש מעניין, אלא גם נותן המון השראה. מאוד ממליצה.

+ דרינק מועדף?

בימים אלו יין לבן, ובעיקר הסוביניון בלאן של Mud House.

+ פעולת הסלף קייר האהובה עלייך כרגע?

ללא ספק – מדיטציה! משחררת את המחשבות ומרגיעה. אני עושה מדיטציה מונחה באופן קבוע עם אפלקיציה בשם Headspace, ואני חייבת להגיד שהקול של הבחור שמנחה את המדיטציות באפליקציה הזאת הוא פשוט ממכר.

+ אוכל מנחם אהוב?

פיצה. וגם גלידה. אבל פיצה תמיד מקום ראשון

+ סרט לצפות בו?

האמת שאני לא רואה הרבה סרטים, אבל לאחרונה {כנראה כחלק מהרגרסיה שלי לפופ ניינטיזי מתקתק} ראיתי בבינג׳ 2 קומדיות רומנטיות מז׳אנר סרטי ההייסקול – ׳לכל הנערים שאהבתי׳ וסרט ההמשך שלו ׳לכל הנערים: נ.ב. אני עדיין אוהבת אותך׳. לא מדובר בסרטים עמוקים במיוחד, אבל וואלה מושלמים לימים האלה שבא קצת להתנתק מהמציאות 🙂

תמר גולן היא בעלת הבלוג “ההדוניסטית”, ניתן לעקוב אחריה כאן וכאן. היא מציעה בימים אלו מגוון קורסים חינמיים, מוזמנות להירשם ולקבל תוכן מעולה ישירות למייל.