היה לי עצוב לחשוב שמדור “צריכה את זה” שרץ אצלי במגזין כבר שנים, לא יעלה כמתוכנן, אך זו המציאות. אני לא מרגישה בנוח לעודד קניות ולחלוק מוצרים בימים שבהם לא ברור איך נסיים את החודש. לכן החלטתי: המדור ירוץ אבל הפעם במתכונת שמוקדשת לעסקים קטנים, כך שאם תחליטו להוציא כסף, זה יהיה כדי לעזור לעסקים יפיפיים להחזיק את הראש מעל המים.

TRES חידשו את מלאי הדנים שלהם וזו הקנייה הראשונה שאעשה אחרי שכל זה יסתיים. TRES הן מותג האופנה האהוב עליי בארץ, אני לקוחה שלהן כבר כשנתיים ומכנסי הג’ינס שלהם הם בדיוק הסגנון שאני הכי אוהבת – ישרים אך לא רחבים או צרים מדי, במחיר מתקבל על הדעת. ניתן להזמין כאן.

אם כבר אני יכולה לצעוד רק מאה מטרים מחוץ לבית כרגע, אני רוצה לעשות את זה עם הסניקרס הרכות, הנעימות והורודות של KUMI, עסק מנצנץ שתומך גם בנשים אחרות בתקופה הזו. ניתן להזמין כאן.

ובחלומי כל הבית שלי מעוצב בקשתות קשתות. תחתית סיר מושלמת מבית Pratliving שיכולה גם לשמש כמתנה לחג. ניתן להזמין כאן.

עוד עסק שאני שמחה מתמיד לתמוך בו הוא Bob Studio – עסק נשי, אקולוגי ומקיים. מעבר לכך, התיק הזה הוא הכי אביבי והכי עושה שמח בלב. ניתן להזמין כאן.

בדמיוני אני גם לובשת ג’ינס, טישירט ונועלת את כפכפי העקב מתוך קולקציית הקיץ החדשה של Weshoes. ניתן להזמין כאן.

היי פייב למי שלא מצליחה לגדל קקטוס או סוקולנט חי בבית והנה במקום זה, קבלו קקטוס סרוג של יוצרת ישראלית מקסימה. ניתן להזמין כאן.

האדמוניות, הו האדמוניות. כל כך הרבה שאלות קיבלתי בפרטי לגביהן, אז הנה: הן הוזמנו מאדמוניות כפר עציון, שלושה זרים מינימום בעלות של 50 ש”ח כל זר ובתוספת 30 ש”ח דמי משלוח, ניתן להזמין כאן.

הקשתות של רינת בר נצר הופיעו לראשונה בבלוג של שלי גרוס וכמובן שהשתתפתי. אמרתי כבר שאני רוצה את כל הבית שלי מקושט בקשתות, כן? ובכן, כאן יש הזדמנות לקנות את אחת הקשתות ב-60 ש”ח והכסף הוא תרומה למזון לקשישים. כרגע הקשתות אזלו אבל כבר יש שמועות על סבב ב’. לפרטים הקליקו כאן.

הזדמנות נפלאה לתמוך גם בעסק היפה של יאנה. צלליות הקרם שלה משמחות במיוחד, עם שילובי צבעים שאני אוהבת. ניתן להזמין כאן.

להעניק סלף קייר גם לעור שלנו, עם הסרום המשובח של קתרינה (שאותו גם סקרתי במגזין לפני כמה חודשים). ניתן להזמין כאן.

Cookie Jar, מארז שבאמצעותו ניתן להכין עוגיות בקלות. בעלות של 35 ש”ח למארז או שלושה מארזים ב-100 ש”ח. יש מגוון טעמים: עוגיות סמורס, עוגיות בלונדי ומיני מרשמלו, עוגיות בייגלה וחמאת בוטנים ועוד. יש אפשרות גם לאופציות טבעוניות וללא גלוטן. לפרטים נוספים הקליקו כאן.

כל העסקים מופיעים בפוסט מאהבת חינם וללא מטרת רווח. אם תרצו לתמוך במגזין, אתן יותר ממוזמנות.