אני מודה שהפוסט הזה היה אמור להיות עסיסי יותר. רציתי לבחור מוצרים מאוד ספציפיים שאפשר להזמין מאמאזון, אלא שאז החמודים החליטו לבטל את אופציית המשלוח על רוב המוצרים מהאתר ונותרתי לקושש ויברטורים. יחד עם זאת, סירבתי לומר נואש: קול גירלז צריכות להגיע לסיפוק מיני גם בבידוד, בין עם בעצמן או בחברת הפרטנר/ית שלהן ולכן החלטתי לעמוד על שלי (הממ) ולבחור כמה צעצועים שבכל זאת אפשר לשלוח לארץ.

אתן מוכנות לזה?

נתחיל מקאלט, עם מוצר פשוט, קטן, דיסקרטי ובצבע נפלא – בו ניתן להשתמש במהלך המשחק המקדים, אוננות או הסקס. ניתן להזמין כאן.

מדובר במוצר המיועד לאוננות ואפשר לעשות שימוש בכל אחד מהחלקים שלו, עם בחירה בין שישה מצבי רטט למטרת עינוג עצמי. ניתן להזמין כאן.

מדריך הטניס הוא החביב עליי באופן אישי: לא גדול אך לגמרי עצמתי. מדובר בויברטור פנימי שמטרתו ליצור גירוי בג’י ספוט. ניתן להזמין כאן.

מטרת המותג המהמם DAME היא לצמצם את הפער בין הנאה נשית לגברית. מסתבר שלגברים יש פי שתיים יותר סיכוי להגיע לקליימקס במהלך סקס ולכן כל הצעצועים של המותג מיועדים לשימוש במשחק המקדים, בסקס או באוננות. ניתן להזמין כאן.

מדובר במוצר גמיש ולכן יש כל מיני אפשרויות לשחק איתו. מתאים גם לסקס הטרוסקסואלי וגם חד מיני. ניתן להזמין כאן.

ויברטור פרפר הוא ויברטור שחביב עליי לשימוש תוך כדי הסקס. הוא שקט ולא מסיח את הדעת, אבל אני מודה שעדיין לא פיענחתי את השלט שאיתו הוא מגיע ומה השימוש בו. ניתן להזמין כאן.

מוצר שימושי שאפשר להלביש אותו על האצבע ולשחק, לבד או בזוג. ניתן להזמין כאן.

הפעם יש לנו אופציות לעשר סוגים שונים של ויברציות, לצד גירוי ל-G ספוט וגם גירוי אנאלי. ניתן להזמין כאן.

לא יכולה להמליץ מספיק על חומר סיכוך לשימוש בסקס. רציתי להמליץ על אחד ספציפי שאני ממש אוהבת אבל משום מה הוא נעלם לחלוטין מאמאזון. בכל אופן, גם לזה של Smile Makers יש ביקורות מעולות וניתן להזמין כאן.

מדובר במכשיר שנראה כמו הגולדן טיקט של הויברטורים ואני מודה שקצת בא לי להזמין אותו לעצמי. הוא מתאים גם לעינוג אנאלי, גם לגירוי הדקדקן וגם לגירוי של ה-G ספוט עם כל מיני אופציות לרטט וגם מנגנון שאיבה שנראה מבטיח. המכשיר מבטיח פעולה שקטה ועמידות בפני מים. מתאים לאוננות ולסקס חד מיני (אם כי זה המוצר היחידי ברשימה שגם מעוצב כמו איבר מין גברי). ניתן להזמין כאן.