להמשיך לשווק או לא להמשיך לשווק? לנסות למכור או שאין טעם? לייצר תוכן בשפת המצב הנוכחי או להקפיד על אקספיזם? יש כל כך הרבה שאלות שמעסיקות בעלות עסקים במצב הנוכחי והייחודי ביותר שאי פעם נקלענו אליו. אנחנו, שבנינו את העסקים שלנו בשתי ידיים, שהיינו אחראיות על כל היבט והיבט בעשייה שלנו – פתאום נתקלות במצב שגדול יותר מכולנו.

רגע אחרי שסיימנו להריץ את כל תרחישי האימה על סוף העולם בראש, הבנו שנחוץ פתרון. העסק שלנו לא הולך לשום מקום, הוא כאן, קיים, נוכח – והוא מאט, יחד עם כל העולם, לתוך תקופה מאתגרת ומרתקת של התכנסות וחשיבה מחדש.

בסיפור שלנו החלו להיכתב פתאום פרקים לא מוכרים, מאיימים ולא ידועים, עם מילים גדולות ומפחידות כמו “מגיפה”, “משבר”, “בידוד”. הבנו שאי אפשר להמשיך כרגיל וצריך להתאים את הסיפור שאנחנו מספרות ברשת למציאות של התקופה. בדיוק בגלל זה החלטתי שאני רוצה לצאת מהמסגרת הסוליסטית שלי, שבה אני אחראית רק לעצמי ולחבור לאשת מקצוע שאני מעריכה בתחום, אותה הכרתי והיא הכירה אותי מבעד לסיפורים שסיפרנו על עצמנו ברשת.

בר אומנסקי היא סטוריטלרית ומנהלת קהילות ואילו אני – בעלת המגזין שבו אתן קוראות ומנהלת את הקהילה שלי. שתינו מנווטות כרגע לא רק את העשייה הפרטית שלנו אלא גם את הנשים שבחרו לצרוך את התוכן שלנו ויחד הרגשנו ששיתוף פעולה יוכל להביא שתי נקודות מבט, המרגישות נחוצות בתקופה הזו שבה אנחנו חוות את אותם האתגרים בצורה אוניברסלית, יחד.

שיחה על סטוריטלינג

שתינו עסקנו עד כה, כל אחת בדרכה, בסיפור של המותג שלנו ברשת אך גם סייענו לבעלות עסקים לספר את הסיפור שלהן, כל אחת והמאפיינים הייחודיים לה. יצירת סיפור מנצח הוא אתגר שמצריך חשיבה קריאייטיבית ופיצוח בפני עצמו ואילו כעת נוסף לו נדבך נוסף וזו העובדה שהסיפור שלנו משתנה תוך כדי שדפי ההיסטוריה הפרטית שלנו נכתבים מחדש.

במהלך שיחה של שעה שתתקיים באופן וירטואלי, אני ובר נסביר מדוע סיפור חזק הוא כל כך משמעותי לעסק, היום יותר מתמיד. ננתח את המאפיינים לסיפור מוצלח, תוך שנענה על השאלה מתי נכון לרתום את הסיפור האישי שלנו לטובת העסק. המילה “סיפור” נשמעת לכאורה מאוד כללית ומופשטת, אבל שתינו מאמינות בפרקטיקה ומכירות בכך שקיימים מאפיינים מאוד קונקרטיים לסיפור מוצלח. לכן, השיחה תעביר את הניסיון שלנו יחד עם טיפים מעשיים כיצד ניתן לספר את הסיפור של המותג שלנו אונליין בצורה שיכולה להניע לפעולה. כמו כן, נדבר על חשיבות יצירת שיתופי פעולה בזמן הזה ואיך רוקמים שיתוף פעולה כך שיהיה בעל ערך מוסף.

חוץ מהמידע הפרקטי שתקבלו מהשיחה עצמה, תוכלו במהלכה לשאול שאלות ובסיומה תקבלו את השיחה המוקלטת למייל, יחד עם צ’קליסט וחומר עבודה שיישלח אליכן כך שתוכלו מיד לצאת לדרך עם הכלים החדשים שתקבלו מאיתנו, כדי שתוכלו לספר את הסיפור שלכן, ממש עכשיו. 

איך ומתי זה קורה?

השיחה שלנו תתקיים ב-6.4.20, בשעה 20:00 בעלות של 85 ש”ח למשתתפת באמצעות ZOOM. כדי להשתתף בשיחה אין צורך בידע טכנולוגי. יש צורך בחיבור טוב לאינטרנט ולהוריד את האפליקציה לנייד/ לטאבלט או למחשב שלכן. כמה ימים לפני המפגש, תקבלו לינק ייחודי אותו תתבקשו לפתוח בתאריך ובשעה שבה תתקיים השיחה וזה הכל! לרכישת כרטיס הקליקו כאן.

מילה ממני

גם העסק שלי חווה טלטלה קשה מאוד בשבועות האחרונים, לכן ההזדמנות לשלב כוחות עם אשת מקצוע שנמצאת במצב דומה לשלי היא כל כך משמעותית עבורי. יש לי ביטחון מלא ביכולת שלנו לספק ערך מלא לבעלות עסק שמצאו את עצמן בסיטואציה דומה לשלנו ואני מקווה שעצם קיומו של שיתוף פעולה כזה והתוכן שנעביר במהלך השיחה הוירטואלית, תעורר גם בכן השראה לנתב את העסק למקומות טובים יותר.