ימים מעניינים לפנינו: מאתגרים, מורכבים אבל גם הזדמנות ללמוד, לשנות, לבחון. התחושה שזו חייבת להיות הזדמנות לא מניחה לי, אולי זו הדרך שלי לשמור על שפיות ואולי זה מבטא את הגישה הכללית שלי – להתבונן על הדברים בצורה מפוכחת ולנסות להפיק מהם את המיטב. בדיוק מהסיבה הזו אספתי כמה אופציות חינמיות להמשיך לצרוך תוכן בימים אלו, כדי להתפתח, לחשוב וליהנות.

+ כותר – הספרייה הדיגיטלית של ישראל מאפשרים שימוש בחינם למשך חודש שלם. כדי לקבל קוד לשימוש בחינם בספרייה יש לעקוב אחר ההוראות בפוסט הזה. דרך נהדרת להעשיר את עולם התוכן שלנו בתקופה הזו ללא עלות.

+ אתר המוזיאון הבריטי – יש כמה מוזיאונים מסביב לעולם שמפעילים אתרים אינפורמטיביים אבל בכנות, חוויית הביקור בהם קצת עצובה, בטח לעומת הביקור במוזיאון עצמו. לעומת זאת, אתר המוזיאון הבריטי אינטרקטיבי ואפשר ליהנות מהשימוש ומהלמידה דרכו, אז שווה לנסות. האתר מחולק לפי יבשות, לפי תקופות זמן ולפי תחומי עניין – הניווט בו מעניין ונוח. כמובן שלא מתקרב לדבר האמיתי אבל הכי קרוב שאפשר מהבית בחולון.

+ הארץ – עיתון הארץ פתחו את המנוי הדיגיטלי שלהם חינם לכולם למשך 14 ימים. כדי לממש את ההטבה יש צורך בהרשמה למנוי. גם אתר TheMarker מציעים תוכן בחינם למשך 14 ימים בהרשמה למנוי.

+ זאפה – יישדרו מגוון הופעות בשידור חי מהמועדון בהרצליה ללא עלות.

+ סלקום TV – מספקים שירות חודש חינם למבודדים וחולי קורונה (גם לאלו שהם לא לקוחות החברה) בכפוף למתן אישור רפואי.

+ המגזין! כמובן שהמגזין ימשיך לפעול לטובת הקול גירלז ללא עלות ונעסוק בו בכל מיני היבטים הקשורים בקורונה. מוזמנות להתעדכן כל יום ולספר לחברות שמחפשות גם הן רעיונות איך להעביר את הזמן. אנחנו עושות את המקסימום שאפשר כדי לספר לכן הפתעות ותוכן נעים לתקופה הקרובה. זה גם הזמן לומר שאם אתן רוצות לכתוב פוסט אורח בתוכן ספציפי, צרו קשר בפרטי ונתקדם משם.

מוזמנות להצטרף לקבוצת הקול גירלז שבה תוכלו להמשיך להתייעץ ולשוחח – ולהירשם לרשימת התפוצה החינמית של המגזין כי ניוזלטרים מיוחדים יישלחו בזמן הקרוב.

רוצות לנצל היטב את הזמן בתקופת הבידוד? שמרו את התמונה אצלכן בנייד, שתפו בסטורי ומלאו את כל מה שתרצו לעשות. מוזמנות לתייג אותי (ממש כאן).