הצעות ההגשה לימי כיף באים עכשיו בדיוק בזמן כשחו”ל לא עומד על הפרק. אתן יודעות שאני תמיד אומרת שאפשר לעשות כיף גם כאן בארץ ולא חייבים לעשות את זה בתקציבים גדולים. אני מודה שאת יום הכיף במתכונת הנוכחית שלו כבר יצא לי לדגום כמה פעמים וזה תמיד התגלה כהצלחה גדולה. האזור הנבחר הוא נווה צדק, שם ניסיתי לבחור לוקיישים לא בנאליים אלא מיוחדים יותר ובאווירת חו”ל כדי שאפשר יהיה ליהנות מיום שלם עם חברה או עם עצמכן.

התחנה הראשונה היא בשמי אינדווידואל הממוקמים בשבזי 40, אליהם רציתי לקפוץ כי הם הפכו ליבואנים הרשמיים של Byredo בארץ ורציתי לראות אותם בלייב כאן בארץ. אני תמיד נהנית לקפוץ לחנות כי המוכרים שם מאוד בקיאים בתווים ובניחוחות – ויודעים להגיש הצעות מאוד רלוונטיות. אתן יודעות שאני מכורה לבשמי נישה ואחד הדברים שאני כנראה הכי מתקשה לעמוד בהם במסגרת שנת ה-Low Buy היא לא לקנות בשמים נוספים! בכל מקרה, יצאתי מהחנות עם ידיים ריקות אבל עם ווישליסט באורך הגלות.

המוכר בחנות היה לבוש כל כך יפה שהייתי חייבת לבקש את רשותו כדי לצלם אותו:

התחנה השנייה היא אפיסרי הממוקמת בשבזי 37. החנות הזו מורכבת משני חלקים: מעדנייה עם כל מיני מוצרים טעימים מצרפת ומחלקה של עיצוב בית עם כל מיני כלי בית העשויים מקריסטלים ומוצרים יפיפיים.

החנות הבאה הייתה החנות האהובה עליי – “סיפור פשוט”, חנות ספרים שמרכזת בתוכה כל מיני ספרים של הוצאות גדולות וקטנות. המוכרת בחנות הייתה מקסימה ומאוד בקיאה, שמחה להמליץ לי על ספרים נוספים בהתאם לאופציות שבחרתי. בכלל, לאורך כל היום נתקלנו בשירות נהדר של אנשים שניכר שאוהבים באמת את התחום שהם עוסקים בו וזה היה נעים מאוד. החנות ממוקמת ברחוב שבזי 36.

החנות הבאה היא פיורי, אחת מחנויות הפרחים האהובות בעיר, הממוקמת ברחוב פינס 15 הסמוך, אני שמחה לבשר לכן שעונת הפאוניז החלה. חשבון הבנק שלי מאוד הצטער על הגילוי הזה. טיפ ממני: היות וכל פאוני הוא יקר מאוד אבל גם גדול מאוד, אני בדרך כלל מסתפקת בקניית פרח אחד ויחיד, מבטיחה לכן שהתוצאה מרשימה באותה מידה ולא צריך לקרוע את הכיס (כל פרח עולה 25-28 ש”ח כרגע).

כמובן שנווה צדק מהממת ומקומות לצלם ולהצטלם בה לא חסרים.

התחנה האחרונה שלנו כללה פסטה בפרונטו, בה יש בצהריים אופציה לעסקיות שעבור מחיר המנה העיקרית מקבלים גם מנה ראשונה, סלסלת לחם ושתייה. שתינו בחרנו במנת הפסטה עם פטריות הכמהין שהייתה משובחת.

אמנם אני בשנת Low Buy אבל יש כמה דברים שאני לא נמנעת מהם (כל עוד זה ברמת הסביר כמובן) והם ספרים, חטיפים ופרחים – וזה בדיוק היה השלל שלי מיום הכיף הזה, ששימח אותי מאוד.

השלל כלל חטיפים מאפיסרי, שתי לחמניות שוקולד מדהימות מדלאל שנמצאת גם היא באזור, פרחי ורד אנגלי מפיורי וכמובן – ספרים!

מוזמנות לשלוח את הפוסט הזה לפרטנרית שלכן ליום הכיף!