חשבתי שאין דרך להתעלות על הוודג’י של ליוויס, אז חשבתי. כי אז נשלח אליי הג’ינס החדש של אברליין ונרשמה התלהבות גדולה אפילו יותר. אני מודה, אני וג’ינסים של אברליין לא סיפור אהבה עצום. כלומר הם מוצלחים בעיניי, אפילו מאוד, אבל עוד לא מצאתי את הדגם המדויק ביותר עד שנחת כאמור הדגם החדש, ה- 90s Cheeky Straight -הוא הג’ינס לו פיללתי. 

הג’ינס מגיע בשטיפה הבהירה האהובה עליי, עם חמישה כפתורים במקום רוכסן בדומה לוודג’י, באורך נכון (אני 1.64) והוא צמוד בדיוק במידה הראויה כך שהישבן ייראה תפוחי ועגול, תכונה נחשקת בג’ינס. הגזרה הישרה שלו ברגליים אופטימלית, כלומר לא צמודה ולא רחבה מדי – ובאופן כללי כל הפרופוציות במכנסיים האלה מדויקות. הג’ינס עשוי מבד לא נמתח ואני לקחתי מידה אחת קטנה יותר, כלומר 27 במקום 28. לבשתי אותו בקלות כבר בלבישה ראשונה והוא אפילו שרד ארוחות די מאסיביות מבלי שארגיש שהוא מתפוצץ עליי. 

היום זו הלבישה השנייה שלו ואני מרגישה שהוא כבר התרכך למימדי הגוף שלי והוא נוח להפליא. בכל פעם שלקחתי את המידה הרגילה שלי בג’ינסים באברליין הם היו גדולים בצורה לא כיפית ולכן אני ממליצה לקחת מידה אחת פחות ככלל, מה שתקף גם לגבי הדגם הזה. לג’ינס קיימות כמה שטיפות אך הבהירה היא המועדפת עליי והוא מגיע גם באופציית קרופ למי שרוצה ג’ינס שיגיע עד לקרסול. הוא מגיע עד מידה 33 שהיא למעשה 34 ויש לו איכויות של ג’ינס של פעם, הוא פשוט עשוי בצורה מופלאה.

הג’ינס עולה 109$ כולל מיסים ומשלוח אם אתן לוקחות אותו בלבד, שהם בעצם 380 ש”ח, מחיר לא רע בעיניי לג’ינס באיכות כזו. היה ותגיעו לסל קניות שעולה 100$, לא תתבקשו לשלם משלוח (אבל זה כן יתבטא במחיר גבוה יותר של מיסים). בהשוואה לוודג’י הייתי אומרת שהוא צמוד והבד שלו קצת נוקשה יותר, האם יש צורך בשניהם? לא בהכרח, תלוי כמה אתן אוהבות מכנסי ג’ינס בהירים, אני כאמור אוהבת מאוד וזה שימושי שיהיו לי שני זוגות כאלה.  אם אהבתן את הוודג’י, אין סיכוי לדעתי שלא תתאהבו גם בג’ינס הזה.

אני לובשת: חולצה – TRES (מכאן), מכנסי ג’ינס – מכאן, סניקרס – Everlane (מכאן), בלייזר – Everlane (מכאן), תיק – DIOR (מכאן)

גילוי נאות: למעט התיק, כל הפריטים שאני לובשת התקבלו לסקירה