ככל שצמחה מסביבי קהילה שאלתי את עצמי מה זה אומר? מהי בעצם קהילה? מעבר לכך שזו אחת ה- buzzwords הגדולות של תקופתנו, רציתי להבין לעומק מה זה אומר להיות חברת קהילה ומה זה אומר להוביל אותה. הבנתי שקהילה מבחינתי היא היכולת ליצור מרחב לנשים נוספות שאני מזהה כחלק מהקהילה הזו כדי לאפשר להן להתבטא ולהשמיע את קולן. חשתי שהמרחב הזה כל כך חשוב, שלא די לי להסתפק רק בהיכרות וירטואלית. 

בדיוק מהסיבה הזו יצרתי את מפגשי הקול גירל קלאב ובדיוק מהסיבה הזו החלטתי שה”קלאב” שלנו צריך להפוך למועדון רשמי, כזה שברור לכל מי שנמצאת בו שהיא חברה בקהילה מסוג אחר, שהיא שייכת למשהו גדול מכולנו. ההחלטה להקים מועדון רשמי הביאה אותי לאחד הפרויקטים השאפתיים ביותר שלי: כל מי שבחרה להצטרף למועדון הקול גירל קלאב ביממה שבה פרסמתי את דבר קיומו, תקבל ממני עד הבית מתנה אישית שתסמל עבורה מעל לכל ספק שהיא קול גירל!

מטרת הקמת הקהילה הייתה לספק עוד תוכן ועוד חוויות – לכן החבילה הזו שקיבלו ממני 500 הנרשמות הראשונות הייתה רק יריית הפתיחה, יש עוד כל כך הרבה דברים מתוכננים! מאחורי הקלעים אני יכולה לספר לכן שהקמנו ממש פס ייצור מטורף שבו ארזנו חבילה חבילה, בעבודת יד, לתוך הלילה עד שהשלמנו את כל 500 החבילות שנשלחו אל הקול גירלז ביום שישי האחרון.

מה קיבלו הקול גירלז?

החבילה שנשלחה לקול גירלז מכילה אוסף פריטים שייאפשרו ליצור לוח השראה מהמם במיוחד. כל פריט כזה נבחר בקפידה כדי לייצר הרמוניה ויזואלית יחדיו אך גם כדי שכל אחד מהם יעמוד בפני עצמו. החבילה כוללת משפט השראה וגם גלויות המבוססות על הצילומים שלי, מה שהרגיש לי הכי אישי והכי נכון. כל חבילה קצת שונה מהאחרת: היות וארזנו והכנו הכל בעבודת יד, זה איפשר לנו להשקיע בחבילות שונות ויהיה מעניין לראות כיצד הן ייצרו לוחות השראה שונים. המטרה היא שתקחו את תכולת החבילה ותרכיבו ממנה את המוד בורד שלכן על קאפה, במחברת סקראפ, ביומן או על לוח תלייה כפי שמודגם בצילומים, איך שרק תרצו. אני מאמינה גדולה ביכולת ליצור ייצוג ויזואלי להשראה ולכן גם תמיד היה לי חשוב לעבוד בסביבה נעימה אסתטית שתעורר בי מוטיבציה לעבוד וליצור. 

בנוסף לחבילה ששלחתי, קישטתי את לוח ההשראה הפרטי שלי גם בתמונת פולארויד, קישוט חמוד לתלייה ומכתב מקסים שקיבלתי מעוקבת שזכתה באחת הפעילויות הקודמות שלי, כמובן שגם אתן יכולות לקשט את לוח ההשראה שלכן בכל דרך שרק תרצו. הכי אשמח לראות איך אתן מעצבות את לוח ההשראה שלכן, אתן מוזמנות לתייג אותי באינסטגרם ואשתף את היצירות שלכן!

גם אם לא הייתן בין 500 הנרשמות לקול גירל קלאב, אתן עדיין יכולות להצטרף והנה כמה סיבות מדוע כדאי לכן להצטרף למועדון שלנו:

+ ההרשמה היא חינמית

+ הנרשמות מקבלות גישה אוטומטית לפעילויות שיעלו כל חודש לחברות הקול גירל קלאב בלבד, הפעילות הראשונה תעלה כבר בפוסט הזה!

+ תקבלו יותר תוכן ממני! תוכן בלעדי שלא ניתן יהיה לראות בשום מקום אחר

+ תוכלו להציע רעיונות לפוסטים ולהציע את עצמכן לכתיבת פוסטים אורחים במגזין

+ תוכלו להתייעץ עם חברות קהילה שונות על כל נושא שמעסיק אתכן

+ חברות הקבוצה מקבלות מידע בלעדי מאחורי הקלעים ויכולות להירשם ראשונות לאירועי תוכן וקהילה

+ אחת לכמה חודשים תיפתח גם ההרשמה לקבלת מתנת הצטרפות למועדון אליכן עד הבית וגם זה חינמי לחלוטין!

איך ניתן להצטרף למועדון הקול גירלז?

+ צריך לשלוח בקשת חברות לקבוצת הקול גירלז בפייסבוק ממש כאן (שימו לב שעם הכניסה לקבוצה תתבקשו לענות על שאלת הצטרפות)

+ תתבקשו לשלוח מסר פרטי אליי באינסטגרם עם הכיתוב “גם אני רוצה להיות קול גירל!” ואני כבר אדאג לצרף אתכן לרשימת החברות הקרובות בסטורי (צריך כמובן לעקוב אחריי באינסטגרם כדי שזה יתאפשר).

פעילות בלעדית לקול גירלז

החודש יצרתי את מועדון הספר של הקול גירלז וגיליתי שגם אתן נהנות לדסקס על ספרים כמוני. לכן החלטתי שיהיה זה ראוי להעניק גיפט קארד בסך 500 ש”ח לאחת מחברות הקול גירל קלאב למימוש בחנות “המגדלור”. הפעילות הזו לא נוצרה בשיתוף פעולה מסחרי, אלא זה נטו רצון שלי להעניק הטבה מיוחדת למישהי מכן שתוכלו גם לממש באופן מיידי. המגדלור זו חנות ספרים שמאוד חביבה עליי גם לספרי קריאה, גם ספרי עיצוב וגם מגזינים – אז הסכום ייאפשר לכן להשקיע בכל מה שאתן מוצאות לנכון.

איך אפשר לזכות בגיפט קארד בסך 500 ש"ח?

כדי להשתתף בפעילות, עקבו אחר ההוראות בסעיף הקודם ואתן בפנים. אם אתן כבר נמצאות גם בחברים הקרובים בסטורי וגם בקבוצה – ברכות, אין שום דבר נוסף שאתן צריכות לעשות, אתן כבר בפנים! אם אתן חברות באחת הקבוצות ולא בשנייה – השלימו פערים כדי שתוכלו להשתתף בפעילות ואם אתן לא חברות באף אחת מהקבוצות אז ובכן, למה אתן מחכות?

הפעילות תימשך עד ה-10.3 ועל הזוכה אכריז ביום למחרת בסטורי לחברות הקרובות ובקבוצת הפייסבוק. בהצלחה!